Oyuncu DB'i
kinder.süpriz
Üye
Böyle bişey olsa güzel olmazmı? Örneğin Burnout Paradise başlığını ele alalım. Her online oynamak isteyen başlık altına "oyundaki nikim budur, ekleyin" diyip duruyo. Bunları mesajlar arasından ayıklamak gerçekten zor, öte yandan gereksiz mesaj sayısınıda arttırıyo. İki fikrim var:

ilki oyunların listesinin olduğu bi script hazırlanır. kullanıcı giriş yaptıktan sonra sahip olduğu oyunları seçer ve listeye girip bakan herkes kullanıcı profiline yönlendirilir. kullanıcı profilinde de oynadığı oyunlar gibi bi bölüm olur ve oraya oyun içindeki nikini yazar.

bi diğeri ise şöyle. örneğin gta iv linkine tıklanır, orda da forumdaki kullanıcı adlarının yanında online nikler belirir. hatta karma sistemi bile uygulanabilir (bu oyuncu sağlam, bu oyuncu hırtonun teki gibi..)

neyse, dergiyi yetiştirmekten zamanınız kalırsa değerlendirirsiniz. kolay gelsin.
SYSCLEANER
Mod
Buna benzer bir oluşum http://www.bf42tr.com da mevcut clan toplulukları kendi adlarıyla ve kendi forum konularıyla varlar. Ama smf buna izin verirmi başka bir yerler cortlamadan buraya uygulanabilirmi nasıl denetlenir kim neye nasıl üye olucak onların üstünde iyi çalışılması gerke.
a_smurfa_smurf
Üye
Profilinize bakarsanız Favori Oyunlarım diye bir bölüm var, burayı kullanabiliriz bu şekilde. Biraz oynarsam bunun üzerinde, oyundaki ismi de ekletebilirim.
SYSCLEANER
Mod
Olabiliyorsa linkle ekleyebilirmiyiz çünkü bir çok oyunun online profillerine browser dan erişlebiliyor artık mesela http://www.bf2s.com/player/44321292/ yi SYS[baph] olarak koyabilsek Bf2 nin yanına.
discussioncontroller