Kendinizi şu anda nasıl hissediyorsunuz?
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
Başlık basit: şu anda veya yakın bir zamanda kendinizi nasıl hissettiğinizı yazın. Ben başlayayım; berbat, bugün boğazıma kaçan ekmek kırıntısı sağolsun öksürürürken boğazımı yırttım sanırım çok fena açıyor, evde boğaz pastili de yok, felaket açıyor. Bide bunun üzerine 5 sene önce kırdığım ama farketmediğimiz için, burnumun yamukluğundan dolayı kronik sinüzit var, oda nezle olduğum için de iyicene azıttı, sinüzit keselerim tamamen doldu ve başım o biçim ağrıyor,  kafam patlayacakmış gibi hissediyorum...
:sick:
Sıra sizde...
Munjin
Üye
Benim durumum bu kadar acıklı değil, ben yazmayayım en iyisi.  :ihi:
peace
Üye
Sağ ayak topuğun şişti ve morardı. Çünkü sinir anında yere sert vurdum.
İn artık be! ;D
ElegostElegost
Üye
Boğazım ağrıyor hafif. Onun dışında iyiyim.
[WT]Elessar
Üye
Sakız çiğnemekten çene kaslarım ağrımıştı geçen gün; aynı başarıyı bugün de yapmak için kolları sıvadım. :D
MarinZ
Üye
Karışık duygular içerisindeyim. (Nerden nereye geldik, nereye gidiyoruz... şu hatun işini napıcam, daha fazla çalışmam lazım, bi çay alsam mı ne, daha otururmuyum pc başınd acaba...bla bla vs vs)
açtırmayın ağzımı karışık duygular içerisindeyim son zamanlar (:
Gord10Gord10
Üye
Sanırım "Anketimsiler" veya "Sevgili Günlük" için daha uygun bir başlık.
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
Ya bende işte ondan emin olamadım Gord10, kararsız kaldım, en uygun yer burasını buldum.
Boğazım düzeldi ama kafam hala patlayacak gibi... Nefes alamıyorum yahu doğru dürüst :/
Secret_Assassin
Üye
Bence konu uygun yerde.
Misafir
Geçmiş olsun princeofpersia. Ben hastalığımın son demlerini yaşıyorum. Öksürüyorum (buna rağmen ille de Winston :) ), sol kulağım nedense 4 gündür tıkalı. Bunların dışında hafiften moralim bozuk, "napıcam şu vizeleri" anksiyetesi mevcut ve bütün bu koşuştuma nereye varacak, nasıl öleceğim acaba diye düşünmekten kendimi alamıyorum.
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
Gol yedik ya. Pisi pisine yedik hemde. ühühü
discussioncontroller