Kendinizi şu anda nasıl hissediyorsunuz?
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Kış gelince doğal gaz faturalariniz tavan yapsinda görün. Yine kol gibi zam koyacaklar. :DD
Gabriel Angelos
Üye
soğuk iyidir adamı diri tutar ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Beğenenler: keldorn_thepaladin

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Çok feci bir baş ağrısı+her şeye tahammülsüzlük. Ne söyleseler batıyor. Böyle birilerine bağırıp, çağırmak, kalbini kırmak istiyorum. Arada bir birine kin tutuyorum, neyse ki 5 dk. sonra geçiyor.
funky_boyfunky_boy
Üye
bipolar

Beğenenler: MAVİSAKAL

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
20'lik dişim çıkıyor ve ağzımın içi leş gibi kokuyor. Şu diş olaylarından nefret ediyorum.

Beğenenler: keldorn_thepaladin

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Yine bayram geldi. Bir sürü akraba: hepsinin elini öpmek zorundasın. Bir de mal mal konuşurlar, sanki kendi hayatları mükemmelmiş gibi sana akıl vermeye çalışırlar. "Evlenmiyor musun? Evlen de oynayalım" diyenlerde cabası.
kurtkapankurtkapan
Üye
lisede bir ergen irisi hatun hatırlıyorum

evlilik ne zaman evlen de oynayalım diyen akrabasına ecelin ne zaman geliyor geberip git de helvanı yiyelim demiş

denesene bi dahakine sdsfsd

FeylingFeyling
Üye
Onlara verilecek muhteşem cevaplar var da.... Akraba illetinden elimi yıllar geçtikçe çektim ufak ufak. En yakınların bile ne yaptığını bilmiyorum artık. Zaten kırk tane kuzen var hepsi evlendi ve çocuk yaptı, üstüne abimin eşinin akrabaları eklendi. Kusura bakmayın hiç biriniz umrumda değilsiniz, dünya tatlısı çocuklarınız da.

Yaşın ilerledikçe dışarı çıkıp bütün bayram muhabbetinden kaçmak için mazeret uydurabiliyorsun. Evdeysen de odana kapanıyorsun mis. Benim kadar uyuzsan bir yerden sonra annen hadi çık bilmemne geldi demeyi azaltıyor (Hayır ama asla bitirmiyor, hep söylemeye, ölene kadar iki yakanıza yapışmaya, 45 yaşına gelseniz de düğün muhabbeti yapmaya, çık da bilmeneyi gör demeye, abdest al da camiye git, oruç tutmuyor musun sen, hiç kız arkadaşın yok mu senin şimdi demeye devam ediyorlar. ASLA BİTMİYOR)

kurtkapankurtkapan
Üye
hiç öyle bir derdim yok beee mis

anane de babane de sülalenin en büyüğü. ikisi de can ciğer. babaneme kalsa okulu bitirmeden manitu yapmamam lazım hatta
keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
bir adam twitterdan eşinin evinde geçirdiği şeyleri anlatıyordu kayınçosu suriyeli çalıştırıyormuş falan. akrabalarına hep gömüyordu twitterdan. hatırlayan varsa(ve bilen) bana iletebilirlerse sevinirim.

Beğenenler: Feyling

discussioncontroller