Rogue icin tavsiyeler
peneus
Üye
rogue ile wow'a baslangıc yapmak istiyorum. seciceğim ırka ve aliens-horde gibi takımlara karar veremedim. rogue hakkında ayrıntılı bilgi verirseniz cok sevinirim. unutmadan söleyeyim oyunu sadce pvp icin oynamayı düşünüyorum. :hungry:
DharkanDharkan
Üye
Level kaçta pvp yapmayı düşünüyorsun? Eğer 80'e kadar kasıp öyle başlayacaksan 80 olana kadar combat talentlarına puan vermeni tavsiye ederim. Sonra değiştirirsin ben pvp için hangi talent iyidir bilemiyorum.

Ayrıca onu bunu geçtimde Alliance'ı Aliens yaptın ya... Sana birşey demiyorum.
peneus
Üye
dedigim gibi oyuna yeni baslayacagım ve pek bi bilgim yok oyunla ilgili o nedenle bilmedigim seyler olabilir(aliens--)
peneus
Üye
pvp olayına evet dedigin gibi 80de baslamayı düşünüyorum.
NephreiL
Üye
Sadece PvP için diyorsan Kesin Undead ol.Bir süre sonra görüntüden sıkılmıştım ben görüntüye önem veriyorsan Blood Elf olabilir.

Rogue ile ilgili bilgi derken nesini anlatalım ki ? Rogue işte  o.o
Akallabêth
Üye
Görüntüye önem veriyorsan Blood Elf açma bence (hiç olmazsa erkek BELF açma). Rogue'a yakıştırdığım tek ırk Undead. Will of the Forsaken özelliğiyle de PVP için gayet uygun. Ama alliance açarsan Night Elf veya Human tavsiye ederim. NELF'lerin stealth'de görünme şansını düşüren, Human'larınsa stealth'deki düşmanları görme şansını arttıran racial'ları (ırksal özellikler) var. Gnome'ların da Escape Artist diye güzel bir racial'ı var ama ben Gnome açmanı tavsiye etmiyorum :D Dharkan'nın dediği gibi level kasarken combat talent'larına vermen daha yararlı olur. 80 olunca ise PVP için Mutilate kullanıyor çoğu rogue. İngilizcen iyiyse bu linkten bakabilirsin çoğu tavsiyeye: http://www.wowwiki.com/Starting_a_rogue
lazaruslazarus
Üye
Wow la pek ilgili olmasam da arkadaşlarımın birçoğu bu oyunu oynuyor (ve ne hikmetse çoğu Rogue)dedikleri şey ise oyunun oynaması en zevkli sınıflarından biri olmasına rağmen Death Knightların oyun içindeki dengesizlikleri yüzünden baya bir sıkıntıya giriyorlarmış.(Özellikle PvP'de çok can yakıyormuş).(Aynı zamanda yeni başlayacak Rogue lar için de,başlangıç levellarının biraz da olsa diğer sınıflara göre monoton olduğu ancak sonradan level atladıkça buna değdiği söyleniyor..)Yakın zamanda çıkacak olan en son yamayla Death Knight'ın dengesizlikleri giderilecek deniyor ama bakalım yamanın neleri değiştirip neleri değiştirmediğini çıktığında göreceğiz..
NephreiL
Üye
Rogue başta sıkıcı ama Dk bence Çok Mort bir sınıf Paladinken 3 tanesini birden almışlığım var.
lazaruslazarus
Üye
NephreiL dedi:

Rogue başta sıkıcı ama Dk bence Çok Mort bir sınıf Paladinken 3 tanesini birden almışlığım var.

Paladin,Death Knight dan sonra Rogue a en ters gelen sınıf ve daha iyi performans elde edenleri de duymuştum ama...
DharkanDharkan
Üye
İyi rogue oynayan birini kimse öldüremez pvp'de. Oynayamıyorsa da çerez olur o ayrı. Ayrıca rogue'lar pvp'de gayhet iyi şu an.
lazaruslazarus
Üye
İyi oynamakla ilgili birşeyler söylemişsin ancak 80.level olan bir kaç arkadaşım var ve günlerinin yaklaşık 13-14 saatini bu oyuna harcıyorlar(Zombi değiller!!) onlar bile pvp de bugüne kadar birkaç kez(bir elin parmaklarını geçmemiştir ama) ölmüşse(ve iyi rogue olduklarıyla sürekli övünürler)"kime göre neye göre iyi rogue olmak" derim..
discussioncontroller