Call of Duty: Black Ops
peace
Üye
[center][img width=461 height=105]http://img6.imageshack.us/img6/3050/95065861.jpg[/img][/center]

Elde ettiğimiz henüz kesin olmayan bilgilere göre Call Of Duty 7'nin (Evet, yanlış okumadınız YEDİ) Treeyarch tarafından yapımına başlandı. Oyunun 1990-1992 yılları arasındaki körfez Savaşını konu alacağı söyleniyor. Ancaki dediğimiz gibi henüz kesin bilgiler değil bunlar. Irak'ın Kuveyt'i işgal etmesi ile başlayan ve Irak ve 34 Koalisyon ülkesi arasında geçen bu savaşın ne şekilde konu alınacağı merak konusu tabii ki de.

Bildiğiniz gibi Modern Warfare 2 Infinity Ward tarafından şu anda halen yapılıyor.

TrGamer

Daha 6. oyun çıkmadan 7! HOh!
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
Yok artık.
peace abi o 7 nasıldır öyle xD
ShaniShani
Üye
Haber doğru olabilir fakat logo çakma :D
SYSCLEANER
Mod
ben daha iyisini yaparım diyenler ? :D
peace
Üye
psychorpse
Üye
Öh1nisanhöhö.Boğazım şey olmuş ta öksürdüm.
Dark Templar
Üye
e ne var ki bunda. Alışmış olmanız lazımdı şimdiye kadar bir infinity ward bir treyarch yapıyor oyunları işte. yakında sims ek paketlerine benzeyecek bunların durumu da :D ama en azından işlerini iyi yapıyorlar
QuendarthQuendarth
Mod
4'ün çıktığı daha birbuçuk sene falan olmadı mı? Ne kadar hızlı ilerliyor seri. Spor oyunlarından bile hızlı hatta.
TNT
Üye
call of duty 6 bu.çünkü modern warfare artı call of duty dden ayrı devam ediyor.(inanmayanlar mw forumlarını karıştırsın 1 nisandan baya önce onunla ilgili bir yazı vardı)
peace
Üye
Yok öyle bir şey.
__skytalker____skytalker__
Üye
yavaş diyorum başka birşey demiyorum
discussioncontroller