Call of Duty: Black Ops
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Darth Vader'ı negzel yapmış.
Nyse
Üye
Yine ne yaptılar bu oyuna ? Patch falanmı geldi son 4-5 gün içerisinde.
Geçen hafta girmiştim, 5 kişilik demolitions oynamıştık, mükemmeldi herşey. Çok eğlendim, 50-60 fps alıyordum.

Az önce bi girdim, 15-25 fps oynayamadım doğru düzgün. Takılmalar, kasmalar.
AMD Overdrive'dan GPU Clock'u 910 MHz, Memory Clock'u 1400 MHz'e getirdim (Genelde en son çıkan oyunlarda yapıyorum, az bir etkisi oluyor sanırım) Aynı değişen birşey yok, optimizasyon yine rezalet birşey dönüşmüş. Arkaplanda açık birşeyde yok.
HD 5770 kullanıyorum, geçen hafta mükemmel olan şey neden bugün böyle anlamadım :\ Belki bilgisayara bi haller olmuştur ama bilmiyorum.
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Escalation güncellemesiyle birlikte bende de kasmalar başladı. Gerçi ilginç bir şekilde bilgisayarı açtığımda BOps'a ilk girdiğimde kasılmalar yüzünden menüde bile perişan oluyorken görev yöneticisinden kapatıp tekrar girdiğimde tıkır tıkır çalışıyor oyun.
Nyse
Üye

Escalation güncellemesiyle birlikte bende de kasmalar başladı. Gerçi ilginç bir şekilde bilgisayarı açtığımda BOps'a ilk girdiğimde kasılmalar yüzünden menüde bile perişan oluyorken görev yöneticisinden kapatıp tekrar girdiğimde tıkır tıkır çalışıyor oyun.

Ahahah bi denerim öyle bende, zaten haftada bi giriyorum, az kişilik serverlara girmeye çalışıyorum zevkli oluyor onlar.
Bugün 5 kişilik S&D bulmuştum oynayamadım hiç :\
Lama!as
Üye
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Aynısı BC2 'de bana oldu Spawn olduğum anda bıçak yedim noldunu anlamadım meğersem önümde kine sokcakmış :S
SwooshSwoosh
Üye
yalnız videonun başında sağ üstte çıkan uyarıdaki avatar bfrheostat'ınkiyle aynı sanki
LetheLethe
Üye
Sadece avatar da değil, nickte aynı. :D
SwooshSwoosh
Üye
yutub kanalı Lama!as'ın sanırım, ben random bir video sanmıştım >_>
İ. Evrenİ. Evren
Üye

yalnız videonun başında sağ üstte çıkan uyarıdaki avatar bfrheostat'ınkiyle aynı sanki

image
discussioncontroller