Call of Duty: Black Ops
SwooshSwoosh
Üye
şaşırmıştım ama buna kasacak kadar değil
Lama!as
Üye
Ahaha gözünüzden de hiçbir şey kaçmıyor, evet video benim. Bu akşam başıma geldi bu olay.
Nyse
Üye
Ahahah çok güzel yahu

DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Yeni haritaları şöyle bir denedim de kötü diyebileceğim yok. 3. pakette hallettiler sonunda işi. Özellikle Hangar18'e bayıldım. Hangar18'in bir odasında deneyde kullanılan bir elma var. Ona ateş edince mermi oda içinde 2 saniye kadar sekmeye başlıyor duvardan duvara. Kaç kişi ateş etmeyi dener bilmiyorum ama oda içinde kalabalıkken yapacağım bir kere. Belki birisini bu şekilde öldürmenin bir yolunu bulurum.

Drive-in de güzel ve biraz karışık bir harita. Oynaması son derece keyifliydi.

Silo: Son derece basit bir harita. Ama kötü değil kesinlikle. Dairesel gelişen oyunlara ev sahipliği yapıyor genelde. Takım oyunu ile son derece kolaylaşacak bir harita zira birbirini gören çapraz ateş noktaları resmen zincirleme yapılmış. Hepsini tutmayı başarabilirseniz galibiyet kaçınılmaz oluyor.

Hazard: Camper Cenneti. En az Crisis kadar Ghost+Silencer haritası olmuş diyebilirim. Kamuflajınızı alın ve yatmaya başlayın.
monster_42
Üye

Alın size en sıçağında,en kıtırından yeni çıkacak zombi paketinden görüntüler
Lama!as
Üye
İyice boku çıktı bu DLC olayının.
thegmnkthegmnk
Üye
Şaka gibi bu gerçekten. 5 haritanın 4'ü World at War'dan kalma.
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Sırf zombi paketi sanırım. Kesinlikle almam :D
SwooshSwoosh
Üye
oo güzelmiş. WaW oynamadım, haritalardan sadece der riese'yi biliyorum, black ops'u da sadece zombie modu için oynuyorum bu aralar oynarsam. iyi oldu benim açımdan.
MagnuM
Üye
Psn id:lostking10 isteyen arkadaş eklesin beraber oynayalım sırf bu oyun değil başkasını da oynarız.Eklerken Oyungezerden derseniz sevinirim beraber oynamak çok eğlenceli oluyor oynayanlar varsa eklesin lütfen çünkü gerçekten yabancılarla oynamak ping sorunu iyi olmuyor :(
discussioncontroller