Call of Duty: Black Ops
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Oyunu dün azcık eğlenirim sıkıldığım zamanlar diyerek indirdim. Hay aklıma ediyim emi. Allah kahretsin bu oyundaki server sahiplerininin çoğunu lan. Oyunun CS'den farkı kalmamış bu ne. Hangi servera girsem ilk killimde atılıyorum serverdan. Yok neymiş tomahawk yasak. Yok ballistic knife yasak. Famas'ın yasak olduğu server var lan. Speciallardan sadece wili pete kullanılıyo. Perkler equipment falan zaten allahın emri onlar her serverda kapalı. Gidin Counter oynayın lan adam gibi oynayamıyosanız. Var mı bildiğiniz adam gibi server?
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Brtish Bulldogs
iBG
Tdm4Friends.

Abuk kurallar yoktur. İbg lst stand'e karşıdır. TDM4 abartan camperlara pek hoş davranmaz.

British Bulldogs ise tüm silahlara,perklere izin verir. Fakat bunny hop olayına pek hoş bakmazlar.
Üye
Ne Camper'ım ne bunnyciyim zaten. Adam gibi S&D server'ı var mı peki?
NOT: BlackOpsHolland tamamen kapandı di mi?
kurtkapankurtkapan
Üye
Ben de yedekten yükleyip girdim geçen gün.Her ne kadar küfür ederek sildiysem de özlemişim lan oyunu.En son 1 Ocak'ta oynamışım =D
Üye
Aynen ya çok içimde kaldı az bi kaç tane kitap incelemesi var onları yapsam da baksam şu serverlara eskisi gibi lag çökme kasma flan da olmuyo oh mis. Bi de adam gibi bi oyuncu kitlesi olsa. No famas No aug No ballistic knife nedir ya?
kurtkapankurtkapan
Üye
Mixed giriyorum ben şu an.Çok güzel bi sw buldum tdm,dom,dem oynatan.Adamlar da epey iyiydi.Ekledim favorilere hemen.
Üye
Server adını falan alıver be :S
kurtkapankurtkapan
Üye
Bi tane daha girdim demin.Villa'da L96'yla 13-2.Özlemişim lan cidden oynamadı =D
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Combining: S&D oynamıyorum. Adamlar respawnsız tdm havasında oynadıklarından hiç keyif vermiyor bana.

Bende var olan dem,dom serverları ise kural koymuyor önüme.Geli gör ki ayda 1-2 kez girebiliyorum onlara da yüksek ping yüzünden.
Üye
Siz girin bi servera peşinizden gelim bulamıyorum la :S
discussioncontroller