Bağlanma Sorunu
Epighales
Üye
yaw arkadaşlar ben baya bi kastım burayı son 1-2 hafta ama :) ya bağlanmaya çalışıyorum oyuna fakat unable connect falan çıkıo işte daha sonra tekrar deneyin eğer probleminiz devam ederse işte şu şu adreslere bakın falan tarzı bişey gelio ekrana. ne yapmam gerek. bu arada yükledim tüm patchleri falan
Nyse
Üye
Daha önceki mesajlarını okumadığım için orj.demi oynuyorsun bilemiyorum ama orj. değil ise server kapanmış olabilir veya int.te bir problem olabilir veya serverda bi cortlama olabilir biraz bekle belki açılır sitesindeki foruma filan biraz bak bilgi vardır belki.

Eğer orj. ise daha önce sorunsuz olarak oynuyorsan ve şu anda oynayamıyorsan int.te bir problem vardır diye düşünüyorum. Yok yeni başlıycam int.ten indirdim bi yerden cd-key buldum, acc. açtım ilk defa giricem ama giremiyorum diyorsan WoW klasörünün altındaki "\Data\enGB" altında "realmlist.wtf" var onu not defteri ile aç ve bunlarmı yazıyor bir bak indirdiğin yerde bu "realmlist.wtf" farklı olabilir (Bir warez vb siteden indirdiğini varsayarsak)

set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com
set patchlist eu.version.worldofwarcraft.com
set realmlistbn ""
set portal eu

Onun dışında bi "repair.exe" yi çalıştır WoW klasörü içerisindeki belki birşeyler olur girersin :)

Ama ben en büyük ihtimal olarak int. üzerinde duruyorum modemi aç kapa bir iki kere öyle dene birazda :)
Epighales
Üye
deniycem şim di dediklerini. yok ben gittim parasıynan aldım orjinalini. 1 haftadır patch yüklüo makina. 3.0.9 u bu sabah indirdi blizzard downloader denen şey. işte girmeye çalışcam şimdi dediklerini deniyerek. çok saol...
Epighales
Üye
yok abi koca gündür böyle bu yaw? unable to connect diyip diyip duruo. forumlara girdim eğer unable to connect uyarısı alıosan şunları yap falan gibi bir bölme vardı uyguladım hepsini ama hala aynı problem...
Nyse
Üye
Bende bir deniyim dedim sen bunları söyledikten sonra bir sorun olmadan girdi (benim şifreyi unutmuş olmam sorunu dışında :D benim acc. kapalı abimin acc.un şifresini zor hatırladım :D)

Ağ bağlantılarımda Yerel ağ bağlantısında herhangi bir ip-dns değişikliği yapmışsan bundanda kaynaklanıyo olabilir bir kontrol et onları otomatiğer al değiştirdiysen...
Onun dışında aklıma birşey gelmiyor :( aklıma çözüm gelirse söylerim yine

Edit:3.0.1 patchini indirmeye başladı bu Blizzard Background Download o ne ya 850 mb şok geçirdim birden  :o :o Baya bir değişiklik geliyor ne güzel  :)
berx
Üye
İki gündür internet bi acayip zaten, forumda yazılanlara göre herkeste aynı sorun var, bekle bakalım belki düzelir.
Epighales
Üye
az önce girebildim fakat realm seçtirmedi bi türlü ona tıkladım buna dıkladım olmadı. çıkıp tekrar deniyim dedim yine unable to connect. geceyi beklemek lazım heralde?... population dolu die olabilio olabilirmi acep?
ElegostElegost
Üye
Hayır olmaz.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Population olduğu zaman bir servera girmek istediğinde sıra bekletir ancak unable to connect demesi server-client arasında veri alışverişi olmamasından kaynaklanır. Şu aralar Arena Tournement(ya da hazırlıkların yapılıyo olması lazım) olması lazım o yüzden böyle sorunlar yaşanabiliyor, geçen seneki turnuva a mesela Türkiye IP lerine giriş izni yoktu...
Epighales
Üye
umarım sırf bu arena tournament yüzünden olmuştur.2 haftadır uğraşıorum oynayabilmek için hay şu trial mevzusunu indirip denemeseydimde hiç bulaşmasaydım şu işe :) valla 3 paketi birden aldırdı bana o 4 günlük WoW deneyimim. elimde patlıcak die korkuyorum
Epighales
Üye
bu arada oyuna girmeyi başardım karakter 7. level de. umarım tekrar aynı sorun olmaz:)
discussioncontroller