Worms World Party [N-Gage v2]
Aranel
Üye
[center]Worms World Party[/center]

[center][img width=320 height=240]http://www.n-gage.com/ngi/etc/medialib/ngage/store/screenshots/en/285.Par.93044.Image.direct.jpg[/img][img width=320 height=240]http://www.n-gage.com/ngi/etc/medialib/ngage/store/screenshots/en/285.Par.8951.Image.direct.jpg[/img][img width=320 height=240]http://www.n-gage.com/ngi/etc/medialib/ngage/store/screenshots/en/285.Par.98186.Image.direct.jpg[/img][/center]

Bu hafta ne çıkacak diye bekledik bekledik ve N-Gage bizi yanıltmadı, karşınızda Worms World Party! Üstelik N-Gage Arena üzerinden 1-4 oyuncu için çoklu oyuncu desteği de var. Team15 tarafından geliştirilmiş ve THQ Wireless tarafından dağıtılıyor, fiyatı 9.99 EUR. N-Gage üzerinden deneme sürümünü indirebiliyorsunuz. Sitesinde yazanlara göre 20 den fazla silah mevcut, ayrıca telefonu N-Gage desteklemeyenler için Java sürümü de var, ama ondaki eksiklikler neler bilmiyorum.

Ben en çok "Koyun bombası"nı sevdim =)

Orijinal tanıtımı:

The world's wackiest, most addictive and enjoyable game hits N-Gage! Habit-forming multiplayer match-ups, a myriad of game options, over 20+ weapons, and globally appealing humor will keep you coming back for more. Do you want to get your hands dirty in a quick firefight or exercise your generalship in a long, thought-out Wormfest? The control is in your hands. Why? Because worms don't have hands.

Spoiler:
Yaşasın kategori hortlatmaca!  >:D
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
N81 8Gb (dahili 8gb hafıza) var bende, ama c de 1 mb den az kaldığı için oyun indiremiyorum :/
Aranel
Üye
Hmm abi Cye neden veri atıyorsun ki? Mass Memory (E)'e atsana?
dark_devil_cry
Üye

N81 8Gb (dahili 8gb hafıza) var bende, ama c de 1 mb den az kaldığı için oyun indiremiyorum :/

N81 nasıl güzel mi ? almayı düşünüyorumda nokia 3110' nu verip :D
Üye
Atmıyorum ki :/ telefonu aldığımdan beri hep dolu orası :/ ne var bilimiyorum da... 1 kez format atıldı, güncelleme yapıldıktan sonra, o zamanda telefonun içineki Maroon 5 in albümlerinin anahtarları siliniyor, müzik dinlenmiyor, internete girilmiyordu. Bende backup almıştım yakın zamanda oradan geri yükledim.
Üstte düzenleme: ben gayet memnunum vallaha :D
Aranel
Üye
Abi belliki bir uygulamanın bozuk dosyaları kalmış orada, bence hem C hem E yi bir kez tamamen formattan geçir. Maroon 5 konusunu ne yaparsın bilemiyorum ama müzik ve Internet sorunun olacağını sanmıyorum ben. Yoksa bu 1 mb sorunu yüzünden çok özelliğinden mahrum kalırsın telefonun, ekstradan yavaşlık durumu olur bir de.
Üye
Bazen çok yavaşlıyo zaten :S 1 günde donup 3 kez kendi kendini restlediğini biliyorum...
Aranel
Üye
Symbian'ın en(aslında tek) sinir bozucu yanı bu zaten. Kesinlikle stabil değil ve performans kaybı oluyor hep. Mesela benim N96'm v12 firmwareine kadar menüyü 10 saniyede açma performansına sahipti, gibi.

Temiz bir format, son sürüm bir firmware. Telefonunu çok daha fazla seveceksin :D
Üye
Ya tüm albüm kapakları falan herşey ayarlı, bir dünya program var, gözümü korkutuyo...
Aranel
Üye
Abi ben iki hafta önce yüzlerce programım falan varken tek harekette sildim her şeyi :) Şimdi daha memnunum, gerçekten o zahmete değiyor, programları netten dakikasında bulursun zaten. (MobilesMania + OPDA)

N81 konusunda, kullanmadım ama kamerasının pek iyi olmadığı duyumunu aldım. Bilmiyorum ne kadar önemsersiniz ama :)
Üye
Ya kamera sorunlu biraz doğru, yeşilimsi çekiyor, onu da çekim ayarlarından biraz adam edebiliyorsun. 2mp, video için ise 15fps ile kaydediyor, onun dışında mükemmel bir telefon. Zaten en iyi müzik telefonu da seçildi :D kalan herşeyi N96yla aynı. Birde gps i yok. Yoksa N96 nın desteklediği her şeyi destekliyor. Birde landscape olarak kullanabilsem...
discussioncontroller