Warhammer 40k artifacts FRP (Durduruldu.Yeterli oyuncu toplanınca başlayacak.)
oyunsever94
Üye
Gezegenin başka bir yerinde dağların arasındaki bir geçitin önünde ethereal aun-elsor etrafı gözlüyordu.Yanında bu gezegene birlikte geldiği izci takımını yanında özel korumalarının başı olan FW bekliyordu.

-Efendim.İzciler hedefin fazla uzakta olmadıgını rapor ettiler.Emrinizle hemen montkayı göndereyim.

-Aceleye gerek yok.Bu bir av ve sabırlı avcı avı avlar.Kauyon öyle diyor.Yanında pathfinder ve stealth suitleride al ve kauyonu hazırla.Xelnaga.Montka öğretilerini olduğu kadar Kauyonu çalışman içinde sana bir fırsat olarak veriyorum bu görevi.
DarkTemplarDarkTemplar
Üye
XelNaga zeki ve sabırlı biriydi. Dolasıyla ethereal aun-elsor'ın dediğini anlamak onun için zor olmadı. Zırhını ve techizatını kontrol ettikten sonra adamlarına seslendi.
-Gidiyoruz.
Adamları ve kendisi dağın eteklerinde yürümeye başladılar. Sanki bir hayaletin süzülmesi gibi sessizce hareket ediyorlardı. Sakin ve sabırlı. XelNaga içinde herhangi bir tedirginlik hissetmiyordu. Doğru hamleleri yaparsa görevini doğru bir şekilde yerine getireceğini biliyordu.
Bir süre ilerledikten sonra konvoyunun hareket rotasının geçeceğe yere vardılar. Bir vadideydiler ve pusu için gayet güzel bir zemindi. XelNaga adamlarına döndü ve:
-Pathfinderler siz şu yüksek yerlere yerleşeceksiniz ve uzun menzilli direk atışlar yapcaksınız. Stealt Suitler. Siz şu karşı yamaca geçip gizleneceksiniz. Emir verdiğim vakit yakın menzilde kesin atışlara başlıyacaksınız.Eğer yakın dövüş için gelirlerse geri çekilip tekrar saldırcaksınız. Firewarriorlar. Siz benimle burda gizlenerek emrimi bekliyeceksiniz.
    --Bu barbarların kesinlikle yakın dövüşü tercih edeceklerine eminim. Dolasıyla Stealthsuitler siz onları yakın menzilde oyalarken biz uzun menzilli silahlarımızla onların işini bitireceğiZ. Unutmayın emir vermediğim sürece kimse saldırıya başlmayacak. Bu görevde herkes dikkatli ve temkinli olsun. Hiçkimseyi kaybetmek istemiyorum. Tedbirsiz anlarında aniden işlerini bitireceğiz.
-Peki efendim saldırmadan önce teslim ol çağrısı yapmıyacağız mı?
XelNaga gülümsedi ve:
-Bize verilen görev bu. Hayır yapmıyacağız. Aklınız görevi yerine gitermekte olsun. Başka hiçbir şey düşünmeyin. Zaten bu barbarların teslim olacağını hiç sanmıyorum. Ölü ya da canlı belli olmayan,imparator ismini taktıkları biri için masum ya da suçlu farketmeden önlerine geleni katlederek ölmeyi onur sayan bir tür. Ölümü tercih edeceklerdir.
-Peki efendim.
Ve herkes yerlerini alıp beklemeye başladılar.
(Konvoyun gelmesini bekliyorum ve onlara tedbirsiz anlarında saldırmak için hazırlanıyorum)
mephiston
Üye
-bu olanlar da nesi!!!!!!!!!!!!!!

cyrus bu gördüklerine inanamıyordu hele ki apothecarynin yaşaması bu imkansızdı işin içinde başka şeyler vardı

apothecary e döndü ve aralarında biraz mesafe koyduktan sonra bolt pistolunu çekip psişik güçlerini kullanmaya hazırlandı
oyunsever94
Üye
Konvoy biraz ilerde tauların görüş açısına girmişti.Hiç bir şeyden haberi olmadan tauların saldırı için işaretlediği noktaya gidiyordu.Bütün taular sabırla parmakları tetikte bekliyorlardı ama konvoy işaretledikleri noktanın biraz ötesinde aniden durdu.Bunlar space marinelerdi ve ultramarine chapterinin işaretlerini taşıyorlardı.Savunma pozisyonu aldılar.Sanki bir tehdit sezmiş gibiydiler.Tauların atış menzilindeydiler ama tam olarak belirlenen noktaya gelmemişlerdi.
DarkTemplarDarkTemplar
Üye
Gezegenin soğuk havası tüm haşmetiyle ortadaydı. Rüzgar hafifce esiyordu. Etrafta rüzgarın uğultusu dışında hiçbir ses yoktu. Taki metal ayak sesleri hafiften duyulmaya başlayıncaya kadar.
Bu ayak sesleri evrendeki tüm ırkların korku duyduğu, imparatorun yumruğu olarak anılan space marinelerin ayak sesleriydi. Kendileri kadar ayak sesleri bile haşmetliydi. Ama XelNaga'nın ve Tau'ların düşüncesini sorsanız onlar sadece barbar kabilesinden ibarettir. Tau ırkı onlardan korkmaz ama en tehlikeli düşmanlarından biri olduklarını görmeyecek kadar da kör değillerdir.
Firewarrior askerleri ile birlikte gizlenen Xelnaga onların geldiği yöne bakıyordu. İleri teknoloji kaskı ile en ufak ayrıntıyı bile seçebiliyordu. Ayak sesleri başladıktan bir süre sonra space marineler gözükmeye başladı. Haşmetli zırhları parlıyordu. Seçebildiği kadar onların ultramarine chapterinden olduğunu anladı. Tamda verilen bilgi ile doğruluk taşıyordu.
Fakat garip giden bir şeyler vardı. Saldırı yapacakları noktanın biraz ötesinde durdular ve savunma pozisyonuna geçtiler.
-Hmmm bunda bir terslik var. Acaba burda olduğumuzu anladılar mı? diye kendi kendine düşündü XelNaga.
Birden aklına saldırmak geldi ama ethernalin söylediği söz kafasında belirdi.
"Sabırlı avcı avını yakalar!"
-XelNaga Konuşuyor.. Sanırım bir terslik olduğunu anladı. Gizlenmeye devam edin ve biraz geri çekilin. Herkez uzun menzile girsin. Unutmayın uzun menzilde bizden iyisi yoktur. Bu barbarlar anca yakın dövüşte ustadırlar klasik olarak. Bir süre bekleyip ne yapacaklarını izleyelim. Tekrar söylüyorum. Ben emir vermeden kimse ateşe başlamıyacak. Pathfinderler sizin sniperlarınıza çok güveniyorum.
Ve tüm askerler (Pathfinderler hariç. Onlar zaten uzun menzilde idi.) biraz geri çekilip uzun menzile girdiler.
(Uzun menzile çekilip durumu izlemeye başlıyorum. Eğer space marineler pusumuzdan haberdar olduğunu anlıyorsam saldırıya başlıyorum)
finrod_carnesir
Üye
finrod bütün bu olanlara bir anlam verememişti ama heman toparlandı ve bolt pistolunu apothecary e çevirdi

ve diğer assault marinelere seslendi askerler neler olduğunu anlamadan önce apothecarynin silahlarini alın(command)
oyunsever94
Üye
Apothecary kafasını diğerlerine dogru çevirdi

-Kardeşlerim.Haklısınız size bir açıklama borçluyum ama şu an bunun için zamanımız yok.Acilen inquisitoru bulmalıyız.Ama eger sizi rahatlatıcaksa.

Apothecary elini zırhının içine götürdü ve zırhının dibinden bir nişan çıkardı.Hiç bir marine bu nişanı daha önce görmemesine rağmen hepsi bu nişanın anlamını bir yerlerden biliyordu.Nişanın ortasındaki kurukafada bunu ortaya koyuyordu.Nişanın gücü inkar edilemezdi.İmparatorun gücü nişandan etrafa yayılıyordu.

-Ben sadece size destek olmak için burdayım.Şimdi izninizle chaplainden chapterin verdiğni geri almalıyım.
oyunsever94
Üye
Farseerin emriyle kapıyı koruyan warlock ve grubu saatlerdir bir tehditle karşılaşmamıştı.Warlock guardianlarının emirlerini verdikten bir süre sonra meditasyona girmişti.Sonra arkasından gelen bir sesle meditasyondan çıktı.Gelenin bir ranger oldugnu biliyordu.Ranger hızlıca önünde eğilip.

-Space marineler.Çok yakındalar.Bir arama ekibi.İçlerinde librarian,apothecary birde veteran var.
oyunsever94
Üye
Taular yerlerinde mütiş br sabırla beklediler.Space marinelerin üzerine hepsi bir anda plasma ateşi yağdırmaya hazırdı.Sadece bir emir bekliyorlardı veya space marinelerin onların fakrında olduklarını gösteren bir işaret.Bazıları nerdeyse üstlerinde land speederlar geçtiğinde tetiğie asılıyorlardı.Çoğu xel nagaya duydukları saygı ve güven nedeniyle kendilerini frenlediler.Speederlar konvoya katıldığında yavaştan savunma hattı oluşmuştu ve işin garibi bu savunma hattı taulara değil aksine öbür tarafa bakıyordu.Sonra bu hattın amacını anladı.Bir an içinde yer yarıldı ve içinden garip,şekilleri bozuk,ne olduğu anlaşılmayan bir sürü yaratık çıktı.Bu yaratıkların arksaında ise chaos sorcererlerin zırhları ve chaos marinelerin siluetleri belli oluyordu.Bir sakika içinde tauların önündeki alan cehenneme dönmüştü ama taular hala liderlerinin emirlerini bekliyorlardı.
DarkTemplarDarkTemplar
Üye
Bir anda ortalık vahşet alanına dönüşmüştü. Heryerde mermiler akıyor, kanlar fışkırıyor ve büyüler yapılıyordu. Chaos sorcererlerin ardından, dumanların içinden chaos space marineler de çıka gelmişti. Sanki onlar değilde ölümün kendisi yürüyordu. Chaos space marinelerin zırhı artık normal halde değildi. Bir sürü chaotic desenlerle bezenmiş ve bazılarında öldürdüklerinin kafatasıları sallanıyordu.
-Greater Good adına! Bunu hiç beklemiyordum işte! diye kendi kendine söylendi XelNaga.
Şimdi ethernalın dedikleri iyice beynine yerleşmişti. Güç ve sabır birlikte olduğu zaman karşı konulamaz bir şey oluşuyordu. Eğer sırf güç ile hareket etseydi iki tarafta kalacağını anlamıştı. Şimdi ise iki taraf arasındaki savaşı seyrediyordu. Birden gülümseme belirdi XelNaga'nın yüzünde. Elinde çok güzel bir fırsat vardı. Bu iki tarafdan birisi elbet yenilecekdi. Eğer kazanan taraf space marine olursa bu sefer XelNaga ve adamlarının saldırısına uğrayacak ve onların elinde can verecekdi.
-Haha. Ne kadar ilkel olduklarını görüyorsunuz kardeşlerim. Bir tarafta imparator diye adlandıkları insan için savaşanlar, diğer tarafta ise bundan kopup chaos tarafına geçenler. Bunlara asla güven olmaz. Hiç bir şekilde saldırmayın. Baksanıza bizim yerimize Chaos space marineler işi hallediyor. Eğer Ultramarine chapteri kazanırsa bizim elimizde can verecekler.
(Böyle fırsat varken halen bekliyor ve kazanan tarafı öğrenmeye çalışıyorum. Zor olmasa gerek :). Space marineler kazanırsa saldırıya başlıyoruz. Chaos marineler kazanırsa geri çekilip durumu ethernale rapor ediyorum.)
discussioncontroller