Warhammer 40k artifacts FRP (Durduruldu.Yeterli oyuncu toplanınca başlayacak.)
mephiston
Üye
cyrus bunu görünce hemen silahını yerine koydu nişandan gelen imparatorun gücü inkar edilemezdi

-imparator adına!!!!şuanda onun sadık bir hizmetkarıyla birlikteyiz o imparatorun gücünün ir göstergesidir.Finrod adamlarını geri çek!

-yalnız kardeş apothecary bu assault marinenin yaptıkları yada o pençeler de nedemek oluyor yoksa karşımızda nurgle'ın yaratıklarımı var?
oyunsever94
Üye
-Benimde bilgilerim sınırlı bu konuda.İnquisitor bu konuda birşey biliyor olmalı.Deminki yaratık her neyse önceden sadece normal bir marineydi.Bu dönüşüme neyin neden oldugunu çözemedim ama chaosun imgelerini bir kaç yerde yakaladım.Şimdi acilen iletişim odasını bulmalıyız.İnquisitor orda olmalı.
finrod_carnesir
Üye
finrod ölen chaplainin cesedine baktıktan sonra apothecary e döndü

-başka ne var kardeş apothecary tabi apothecary isen ama genede sana güveniyorum ama güvenimi boşa çıkarırsan seni o assault marinenin yanına gönderirim
dedikten sonra sordu

-evet şimdi ne var?
tigurius
Üye
farseer ın dediği gibi geliyor ve bekleniyorlardı tyrael diğerlerine döndü.

-dediğim gibi guardianlar siper alın bize uzaktan destek vereceksiniz
rangerler sizde saklanıp emirlerimi bekleyin

dedikten sonra warlocklarla kapının tam önüne geçip beklemeye başladı
oyunsever94
Üye
Sergeant arkasından gelen bir sesle hızla geriye döndü ve ardından şaşkınlıktan dilini yuttu.Karşısındaki 3 tane ultramarine veteran ve 4 grey knightın eşlik ettiği inquisitordu.Derisi kara renkliydi ve bir elinde altından yapılmış gibi gözüken ucu bir süre iç içe geçmiş parçadan oluşan garip şekilli çekici duruyordu.Kafasında saç yoktu ama onun yerine siyah renkli şekiller vardı.

-Üstlerinle daha saygılı konuşmalısın.Gördüğünüz apothecary bir force commandera denktir.Chief Apothecary Ronald.Görüyorumki onun sıra dışı durmunu görmüşsünüz.

mephiston
Üye
cyrus çok şaşırmıştı ama çabucak kendini topladı

-efendim bir süre önce sizi bulmak için yollandık ve bulduk bundan sonraki görevimizse burada yürütülen projeleri sağlama almak emirlerinizi bekliyoruz

dedikten sonra chief apothecary ronald a döndü
-üzgünüm durumunuzdan haberdar değildim
finrod_carnesir
Üye
üzgünüm efendim haberim yoktu ve içinde bulunduğum durum beni bu şekilde davranmaya itti kardeş librarianın dediği gibi görevimiz sizi bulmaktı ve bunun için çaba harcarken xenolarla çarpıştık sonrasındaysa adamlarımdan biri bir tür değişime uğradı ama sonunda sizi bulduk doğrusu siz bizi buldunuz şimdiki görevimiz için emirlerinizi bekliyoruz
oyunsever94
Üye
İnquisitor suratında bir anlık bir sırıtış belirir.Sonra tekrar ciddileşerek önündekilere döner.

-Şu andan itibaren wolus gezegenindeki imperium güçlerine dahilsiniz ve kendi captaininiz size ikinci bir emir verinceye kadar benim emrimde kalıcaksınız.Librarian senin ve sergeantın adamlarınız toparlayıp batıdaki koridorlardan aşağıya inmenizi istiyorum.Orada bazı imperial guard bölüklerinin kalıntılarıyla karşılaşabilirsiniz.Onlarıda toparlayın ve dogruca 4. sektöre gidin.Aşağıa bir koridorun sonunda dev bir koruyucu çelik kapı görüceksiniz.O kapıdan içeri kimsenin girmediğinie emin olun vede bana ordan 4 numaralı paketi getirin.Kapıyı açması ve size destek olması için battle brother Jelka yı sizle gönderiyorum ama Apothecary benimle gelicek.Bende iletişim odasının güvenliğinden emin olup kalan daılmış böülkleri toparlar toparlamaz size desteğe geliceğim.Şimdi çabuk görevinizin başına.

Yeni Görev=4.sektördeki a bölümünü güvenlik altına alın.4 numaralı paketi alın.
mephiston
Üye
-emredersiniz efendim kardeş jelka yolu gösterin.Kardeş finrod yolda umarım o xenoları(savaştığımız gruptaki ranger) buluruz

sonra tekrar battle brother jelka ya döndü kardeş jelka umarım yolda üste yaşananları ayrıntılı bir şekilde anlatırsınız şimdiye kadar dişe dokunur bir bilgi alamadık
finrod_carnesir
Üye
-bende aynı şeyi düşünüyorum kardeş librarian
adamlarına döndü
-gidiyoruz tetikte olun burada xenolardan çok daha tehlikeli ve garip şeyler oluyor!!

discussioncontroller