Warhammer 40k artifacts FRP (Durduruldu.Yeterli oyuncu toplanınca başlayacak.)
oyunsever94
Üye
Space marine grubu yeni yol göstericileri olan grey knightla üssün derinlliklerine dogru ilerlediler.Hiç bir şeyden habersiz.Etraf karanlıktı çünkü üssün enerji sistemlerinin yarısı çökmüştü.Ve sonra ucunda kapının bulundugu odaya çıkan koridora vardılar.Koridorun ucunu göremiyorlardı.Grup yavaşça hedeflerine dogru ilerledi.

300 metre ilerde odanın girişi var ve koridor boyunce duvardan tavana destek olmak için yapılmış kolonların oluşturduğu çıkıntılar var.

Her tur normal koşmayla elli metre ilerleyebilirsiniz.
oyunsever94
Üye
Warlock çoktan emirlerini vermeye başlamıştı bile.Bunun kolay olmayacagını biliyordu ama burayı ne olursa olsun tutmak zorundaydı.
oyunsever94
Üye
Xelnaga sabır içinde savaşın sonucunu bekliyordu.Birden haberleşme sisteminden bir ses duyuldu.

-Eski emirler iptal.Eski emirler iptal.

Xelnaga durumu anlamaya çalışırken haber ulaştırmakla görevli bir tau pathfinderin onlara dogru yaklaştığını gördü.

-Ethearelın yeni emirleri var.Sizi hemen emirleri direkt ethearealdan alabilmeniz için iletişim kanalı dörde bağlıyorum.

Kısa bir cızırtıdan sonra ethearealın sesi duyulur.

-Xel naga.Bana orda Chaosun oldugu söylendi.Bu dogru mu?
-Evet.
-O zaman senden daha farklı bir şey yapmanı istiyorum.Marineleri pusuya düşürmek yerine tam tersine onlara bu çatışmada destek ol ve onlara yardım teklifi yap.Eger kabul ederlerse çatışma bitince liderlerini ve konvoyun geri kalanını kuzeydeki belirlediğim noktaya getir.Son bir şey.Chaosun hangi chapterdan oldugunu anlıyabiliyor musun?
-Chapter değil.Chaos undivided.
-Haberler umdugumdanda kötü.Emirlerin açık xelnaga.Gerisi senin yeteneğine kalmış.
DarkTemplarDarkTemplar
Üye
Herşey XelNaga ve adamları için yolunda giderken birden alınan emir değişikliği XelNaga'da bir huzursuzluk yapmıştı. Sevmediği bu insanlara destek olmak istemiyordu ama emir emirdi.
-Hmmm. Bu fanatik insanların yanına öyle elimizi sallaya sallaya gidip yardım için geldik diyemeyiz. Eminimki ilk görüşte bize ateş açarlar.
Bir süre geçti. XelNaga halen düşünüyordu. Chaoslar ve Space marineler kıyasıya çarpışıyıordu.
-Pekala. Yapacağımız şey belli. Telsizden insanların kanalına girin. Yardım teklifimizi söyleyin. Eğer kabul ederlerse başlıyoruz. Elini çabuk tut.
finrod_carnesir
Üye
finrod durdu yıllardır savaşmadığı yaratık kalmamıştı ama hiç bu kadar gerilmemişti.

-burada ters bir şeyler var dikkatli olmalıyız kolonları kullanarak siper alın tek tek ilerleyeceğiz.
mephiston
Üye
cyrus finroda döndü

-hayır kardeşim siz siper alacaksınız.Ben yüzyıllardır imparator adına savaşıyorum o benimle ve ben onun gücüyle ilerlerken kimseden saklanmayacağım eğer gizlenen birşeyler varsa bana saldıracak ve imparatorun öfkesini hissedecek!!!!!!!!!!!
tigurius
Üye
-bu insanları anlayamıyorum kim bile bile tuzağın içine girerki?
kim bu kadar aptal olabilir?neyse onlara bunu öğretmemiz lazım biraz acı verici olacak ama bu dersi unutmayacaklar tabi sağ kalırlarsa

bana gelince bu insanları merak etmeye başladım onları izlemek eğlenceli olabilir

dedi ve psişik güçlerini odakladı(seer ability)
finrod_carnesir
Üye
finrod önce adamlarına sonra librariana baktı hiç bu kadar utanmamıştı

-kardeş librarian caseretine büyük saygım var seni siper alman için ikna edemeyeceğime göre bu yolda beraber yürüyeceğiz

dedi ve assault marinelerle döndü sizler bizi koruyun!!!

ardından grey knighta döndü

-seçim size kalmış...
oyunsever94
Üye
Librarian hızlca hedefine doğru ilerlerken birden bire patlayan mayınların etkisiyle arkaya devrildi.Sergeant onun hemen arkasındaydı ama dengesini koruyabildi.Bu sırada açılan ağır ateşin etkisiyle kimse ilerleyip sergeantla librariana yardım edemedi.Tabi librarian ve sergeant da savunmada olsalar bile düşman ateşinden nasipleriini almışlardı.(-25 finrod -45 hp cyrus combat turnde bu hepler toplam hp nizden çıkarılacak.)Bu sırada grey knight temkinli davranıp siper aldıgından pek agır bir yara almadı.Tüm marineler ise siper almış kolonların arkasında emirleri bekliyorlardı.Karşıda ise ateş açan eldarlar görülebiliyordu.

COMBA TURNS STARTED

tigirius,cyrus,finrod,ranger,guardian(with shuriken canon9,guardian grey knight,ranger.
oyunsever94
Üye
Chiief techmarine İrwin chaosa karşı konvoyun savunma düzenini korumaya çalışıyordu.Emrindeki convoyu gerekli şekilde savunmaya geçirmişti ve arksaındaki predator ile birlikte elindeki plasma gunla chaos yaratıklarını ateş altına alıyorlardı.Ama açıkça belliki chaos onlara üstündü çünkü geçitten tükenmek bilmeyen iblis ordusunun yanı sıra chaos marineler de geliyordu.Bu yüzden taunun teklifini duydugunda küfretsemi yoksa emperor teşekkür etsemi bilemedi?Yanındaki iletişim subayına dönerek.

-Tauların yardımının bir bedeli vardır kesin.Ama kargonun chaosun eline düşmesindense taularla anlaşma yapmak daha iyi.Söyle onlara tekliflerini kabul ediyoruz.
discussioncontroller