Warhammer 40k artifacts FRP (Durduruldu.Yeterli oyuncu toplanınca başlayacak.)
DarkTemplarDarkTemplar
Üye
Pathfinder insanlarla iletişim ile uğraşırken XelNaga savaşı seyrediyordu. Eğer kafasındaki kask olmasa görenler yüzünde hiç bir ifade olmadığını anlardı. Soğukkanlılıkla savaşı seyrediyordu. Düşünceleri ise tüm sesleri bastırıyordu kafasında. Ne insanların çığlıkları ne de chaosların ölüm barındıran bağrışlarını duyabiliyordu artık. Gördüklerine ve düşüncelerine dalmıştı.
Hayatı boyunca neden yaşadığını veya neden savaştığını çözememişti. Greater Good için birleştirmek için savaşıyorlardı ama bunun belli bir yere kadar başarılı olabildiğini görmüştü. Çünkü asla kabul etmeyip savaşan ve ölen çok ırk olmuştu. Ya insanlar,orklar,eldarlar. Onların amacı neydi?
Bu dalgınlığından pathfinderın sesi kaldırmıştı.
-Efendim insanlar yardım teklifimizi kabul ettiler. Emirleriniz?
-Zavallılar eminim yardım teklifimizi kabul ettikleri için tiksinti duymuşlardır. Neyse artık başlamanın zamanı geldi.
XelNaga pulse tüfeğini aldı ve konumuna geçti. Az önceki dalgın halinden eser yoktu.
-Saldırıya başlıyoruz hazırlanın.
mephiston
Üye
hahahahahahaaaaa finrod buda bize ders olsun ha sen ne dersin

hamle 1:siper al
hamle 2:savunma
hamle 3:bolt pistolla tyraele ateş
tigurius
Üye
önce grey knight önce ona saldırın sonra tek tek hepsinin sonu gelir

hamle 1:psychic lightning to grey knight
hamle 2:psychic shield
hamle 3:singing spear attack to grey knight(sağ koluna)
finrod_carnesir
Üye
çok komik nooldu kabadayılığına hahahahaaa :D

herkes siper alsın(command)

hamle 1:siper al
hamle 2:bolt pistol shot to ranger
hale 3:savunma
oyunsever94
Üye
        Space marine takımı zor durumdaydı.Siperlerineden bolt pistollarıyla ateşs etsmekten başka bir seçenekleri yoktu ki buda pek etkili olmuyordu.Jet packlarini kullansalar bile alanın darlığı yüzünden hemen vurulurlardı.Grey knigth hızlıca pşisik gücünü toparladı ve bir şimsek hızıyla eldar saflarını arasında daldı.Geçerken mayınların birince bastı ama o kadar hızla hücüm ediyorduki mayın o geçtikten sonra patladı.Hızlıca safların arasına daldı ama Tyrael hazırlıklıydı ve kendi singing spearıyla grey knightın hücumunu karşıladı.Hamlenin gücüyle geriye dogru kaydı ama aynı zamanda elinden pşisik güç elektriklerini serbest bırakarak grey knightı sersemletti.Grey knight hızlıca halberdini yere vurup tüm topladığı gücü serbest bırakt(pyhsisic inquisition) ama tyraelin pyhsisic akımı karşısında savunması düştü.Tyrael hızlıca çevik bir hamleyle singing spearını kullanarak grey knightı yere düşürdü.Bu sırada patlayan mayın kolonlardan bir kısmını devirerek etrafı toza boğmuştu ve bu eldar saflarının bozulmasını bilen marinelere bir fırsat sağlamıştı.Hepsi hızlıca eldarın aralarına atlayıp onları yakın dövüşe zorladılar.Bu sırada bu karmaşaya katılan codicier ve sergeant grey knightı ve tyraeli gördüler.Tyrael yeni gelenleri görünce hızlıca geriye çekildi ve yanına bir el işaretiyle bansheelerinden birni çağırdı.Grey knightın sapce marinelere sağladığı fırsatın bedeli ağırdı.Zırhında bir sürü delikten kan akıyordu ve grey knigfht yaptığı saldırılar ve warlockun saldırları nedeniyle tükenmişti.Gende ayağa kaltı ama bir rangerın atışıyla geriye doğru uçtu(high powerized shot) ve duvara kafasını çarpıp bilnicini kaybetti.Codicier ve sergeantın karşısında warlock ve banshee yerlerini aldı.

                          COMBAT TURN 1 DEFORMATİON

                                    NEW FORMATİON
                          Tyrael,finrod,Banshee,Cyrus
mephiston
Üye
KARDEŞİMİZİ KORUYUN(GREY KNİGHT)!!!!!!!!!!!

İMPARATOR ADINa BÖLÜĞÜN ONURU İÇİN!!!!!!!!!!!!

hamle 1:psychic boost
hamle 2:power sword attack to banshee
hamle 3:power sword attack to tyrael

finrod_carnesir
Üye
BLOOD ANGELSTAN GREY KNİGHTS İÇİN !!!!!!!!!!!

hamle 1:charge to tyrael
hamle 2:power sword attack to tyrael
hamle 3:power sword attack to banshee
tigurius
Üye
warlock sakindi bunca yıllık yaşamında nice savaşlar görmüştü
banshee ye dönüp bakmaya gerek bile görmedi yoktu duruşunu düzeltti ve saldırıya geçti

hamle 1:spear attack to finrod
hamle 2:psychic shield
hamle 3:spear attack to librarian
oyunsever94
Üye
Chief techmarine İrwin elindeki plasma bolter(veteran marinelerin kullandığı bolter şeklinde ama seri plas atışları yapan plas gunın daha üst seviyesi) ile cahos dalgasını geride tutmaya çalışıyordu.Konvoydaki araçlar dağınıkta olsa bir çizgi düzenine geçmişlerdi.Chainswordlu tactical marinelerin ve assault marinelerin geride tutuğu yarıtıkları tankların,razorbacklerin ve rhinoların orda siper alan marineler koruyordu.Hattın kenarlarından sarılma tehlikesi oluşmuştu ama son anda gelen tau desteği sayesinde çizgiyi tutabilmişlerdi.Arkasında durqan predator tankına hedef işaretleyicisylede hedef belirten tachmarine bir raptor belüğünün ona doğru zıpladıklarını farketti.Hızlıca sağ bileğinde iç kısımdaki düğmelerden birine basa techmarine yavaşça sırtından çıkan kolların bir power fisti plakalar halesinde koluna yerleştirmesini seyretti.Sonra plakalardan birkaçını ittirerek power fisti  kurdu ve aktif hale getirdi.Normalde power ifstler direk takılırdı ama techmarine kendi fistini zırhı gibi modfiye ederek daha kolay taşınabilir bir hale getirmişti.İrwin çoğu techmarine gibi sırtın çıkan 6 veya 7 ağır kalın kola sahip değildi.Dışardan armarlar ve bazı küçük modifikasyonları dışında normal bir space marine veteran armoruna benziyordu kendi power armor sadece sırtındaki bölümde katlı duran altı yardımcı ince kola sahipotiki çoğu techmarinein aksine bunlar daha çok ince tamir işlerinde kullanılan onun dışında sürekli katlı bir halde duran otomatik kolardı.Power fistin yerine yerleştiğini gören İrwin raptorları beklemeye başladı.
Birkaç saat sonra konvoya yaklaşan Xel naga bir predatorun yanında duran techmarineyi farketti.Liderleri bu techmarineydi.Etrafındaki 9 kişilik bir raptor birliğinin cesetlerini görünce karşısındaki marineye saygı duymaya başladı.Techmarinede onu farketmiş gibi görünüyordu.

-Sen galiba bu konvoyun liderisin.Ethereal sizle konuşmak istiyor.
-Evet.Devam et.
-Size görüşme yerine kadar eşlik etmem emredildi.
-Yanımda 4 tane veteran alıcağım.

Xelnaga kafasıyla onaylama işareti yaptı ve techmarine hazır olunca en yakındaki devilfish aracına dogru yürüdü.

Boş beyaz bit tepenin üstünde ethereal asasına yaslanmış bekliyordu.Gelen devilfish aracını farketti.Arkasında duran iki elite koruması silahlarını hazırladılar.
oyunsever94
Üye
Techmarine 4 veteran ve xelnaga ve 4 tau firewariorun eşliğinde devilfishten indi.Yavaşça ethereala dogru yürüdü ama buna rağmen ilk sözü söyleyen etherealdı.

-Emperorun hizmetkarı.Görüşme davetimi kabul ettiğiniz için teşekkürler.
-Asıl yardımınız için ben teşekkür ederim.Emperor bu yardımı unutmayacak.
-İnsanlığın bir çok düşmanı var.Taularında öyle.En azından bu savaşta bir yardımlaşma iki taraf için iyi olmazmıydı.
-Bizden tam olarak ne beklediğinize bağlı.
-Sadece tech 4 ü istiyoruz.
-Üzgünüm ama tech 4 te bize ait kısımlar var.
-Hepsini istemiyoruz sadece 3.,4. ve 5. kısımları istiyoruz.
-Hmmm.Lorduma sormama bir izin verin


......................2 saat sonra...................

-Peki teklifinizi kabul ediyoruz tau ama bu tüm imperiumla müttefik olduğunuz anlamına gelmiyor.Sadece bu savaş için bizimle müttefiksiniz.
-Başka bir türlüsü beklenemedi zaten.
discussioncontroller