Warhammer 40k artifacts FRP (Durduruldu.Yeterli oyuncu toplanınca başlayacak.)
oyunsever94
Üye
Techmarinenin bir işaretiyle 2 tane veteran portatif bir sinyal cihazını kurdular ve techmarinenin emriyle thunderhawklara sinyal yolladılar.Birkaç saat geçtikten sonra thunder hawklar hızlıca açık alanın üstüne gelip değerli olan kargolarından ikisini bıraktılar.Bu sırada xel naga etherealdan emirlerini alıyordu.

-Xel naga çoktan kendini milyonlarca kez ispatlamış ollmana rağmen hala üstün başarılar göstermekte devam ediyorsun.Bu görevede seni bu yüzden atadım.Görevin imperium üssünde insanların techlerle ilgili depoladıkları bilgilerden 5 kısım ile ilgili olanları almak ama oraya giderken insanlara yardım etmek için gitmişsin gibi davranıcaksın.Yanına 5 tane pathfinder elite al.Daha fazlası sizi yavaşlatır.Unutma oraya savaş için değil bilgi toplamak için gidiyorsun.Bu yüzden hızlı davranmalısınız.Şimdi gidin.Büyük ülkümüz adına.
DarkTemplarDarkTemplar
Üye
-Peki nasıl diyorsanız öyle olsun!
Xelnaga arkasını döner ve yürümeye başlar. Pulse tüfeğini sırtına koyar. Havanın soğuk rüzgarı zırhının üzerinden akmaktadır. Gözlerinde nefret vardır ama kimse görememektedir-kaskından dolayı-.
"Bu lanet insanlarla neden müttefik oluruz ki?" diye düşünür. İnsanlarla aynı havayı soğumaya bile tenezzül edememektedir Xelnaga. Onların barbarlığı midesini bulandırmaktadır ve saygı duyduğu ethernal ona en büyük kötülük yaparcasına insanlarla beraber yürümesini emretmiştir. Bilgi sızdırmak görevi bile olsa. "Ethernalın bir bildiği olmalı. Hem görev hemde benim bitmek bilmeyen derslerim" diye düşünür.
-Pathfinderler gelin. İnsanlarla gidiyoruz. Görevimizi duydunuz.
Xelnaga ve peşindeki pathfinderlar insanlara doğru yürümeye başlar.
ChaosWarrior
Üye
neredeyse 3 yıl oldu hala bir haber yok rp den allah aşkına biriniz dönün bakın.oyunsever94 e noldu öldümü
CoraxCorax
Üye
öldü
ChaosWarrior
Üye
en son temmuz da girmiş sonrasında yok biriniz alın şu rp yi devam ettirin.tam da rp oynamaya yeni başlamıştım
ChaosWarrior
Üye
Sen bari bir rp yap corax
discussioncontroller