Elder Scrolls III: Morrowind
creiGncreiGn
Üye
Tek cd çıktıysa aldığın yerle gidip görüş, GotY paketinin içinden bütün expansionların çıkması gerekiyor. Olmazsa Bethesda'ya da bir mail at, muhtemelen GotY'a sahip olduğunu kanıtladığında sana expansionlar için key gönderirler.
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
İnternet üzerinden aldım gittigidiyordan.Goty kaç cd oluyor tek cdmi daha fazlamı?
creiGncreiGn
Üye
Morrowind'in GotY versiyonuna sahip olmadığım için bilemiyorum ama tek cd olmaması lazım, expansionların (Tribunal ve Bloodmoon) da pakette olması gerekiyor. Ya da sığıyorsa tek dvd'ye de koymuş olabilirler. ama pakette yok dediğine göre aldığın kişi koymamış olabilir yollarken. Bethesda'ya mail atmaktan başka pek şansın yok gibi maalesef.
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
creiGn dedi:

Morrowind'in GotY versiyonuna sahip olmadığım için bilemiyorum ama tek cd olmaması lazım, expansionların (Tribunal ve Bloodmoon) da pakette olması gerekiyor. Ya da sığıyorsa tek dvd'ye de koymuş olabilirler. ama pakette yok dediğine göre aldığın kişi koymamış olabilir yollarken. Bethesda'ya mail atmaktan başka pek şansın yok gibi maalesef.

Oyun paketi açılmamıştı.Yani 2.el değildi.Ama tek cd çıktı.Orjinal açılmamış oyunda acaba ek paketleri koymadılarmı diye düşünüyorum ama böyle bir hata olma ihtimali varmıdır onuda bilemiyorum gerçekten.
creiGncreiGn
Üye

Oyun paketi açılmamıştı.Yani 2.el değildi.Ama tek cd çıktı.Orjinal açılmamış oyunda acaba ek paketleri koymadılarmı diye düşünüyorum ama böyle bir hata olma ihtimali varmıdır onuda bilemiyorum gerçekten.

Hata olmaz diye bir şey yok, mümkündür. Ama paketten çıkan diskte diğer oyunların olmadığına eminsin değil mi?

Eğer öyleyse Bethesda'ya mail atarak sorunu çözebilirsin.
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Şimdi mail atacağım ama ingilizcem çok kötü.
XFire1994
Üye
Bende GoTY var ve tek CD.
creiGncreiGn
Üye

Şimdi mail atacağım ama ingilizcem çok kötü.

Bir güzellik yapıp kabaca bir metin hazırlayayım sana;

Bethesda Software;

A few days ago i bought Morrowind Game of the Year Edition. But unfortunately the package is lacking the expansion games. When i opened up the box, there was only the original game disc, nothing more. So i'm not able to play those expansions.

I was thinking that you might be able to do something about this problem and maybe give me activation keys for the two expansions (Tribunal and Bloodmoon), or something like that.

Sincerely,

ad soyad

Üste;

Cd'nin içinde üç oyun da var yani? Pff, ben de uğraşıyorum yarım saattir :F
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
İkinizede çok teşekkür ederim arkadaşlar.Sağolun varolun.

Creign seni de yordum hakkını helal et.
QuendarthQuendarth
Mod
Goty'nin 3 cd olması gerekiyor normalde. Ama son birkaç senedir Tiglon'un ürettiklerinden tek cd çıkıyor, eklentiler çıkmıyor. Sorun Tiglon'la alakalı. Mümkünse Türkiye'den almayın Goty alacaksanız.
discussioncontroller