Sybéria 3
dcdstyle
Üye
Ya ne yapabilrlerki artık?  2 de bitse güzel olacaktı. Syberia'dan nası döncek, gemiyi tek başına nası kullanıcak, tekrar kabilenin yanına dönüp napcak? İşsiz de artık.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
hehehe :D Eser Güven abimizin Syberia 2 tam çözumunde söyleiği son laflar böyledi zaten :D sanırım şöyle demeişti :_ " Benim merak ettiğim asıl kate geriye nasıl dönecek " ,hazırla kendini eser abi :D
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Türkçe yamasıyla oynayın :D tam çözüme bakmadan bitirmeyi deneyin. İlk oyun kurulu PC'mde, zaman bu oyunu hiç yıpratamamış, hala güzel, hala farklı ve hala benzeri yapılmadı :D
nemesisdarkman
Üye
Türkçe yamasının olması süper ötesi tabi.En yakın zamanda ediniyoruz o zaman.
xleonxnkxxleonxnkx
Üye

Türkçe yamasının olması süper ötesi tabi.En yakın zamanda ediniyoruz o zaman.

Yamada bazı çeviriler ingilizce kalmış olmasına rağmen, sadece seni ilgilendiren kısımlar tercüme edilmiş. En azından hikayeyi ve çözmemiz gereken bulmacanın ipuçlarını anlıyoruz. Menüde, envanterde türkçe :D
Harry Mason
Üye
syberia :G
Heloise
Üye
Hayret, aynı tarihte açıklanmasına rağmen kimse bahsetmemiş asıl bomba haberden. Üçüncü Syberia oyununda Kate Walker’ın yanına arkadaş geliyor: Victoria McPherson.

Hayallerim gerçek oluyor. Daha ne isterim ki!

Bir de unutmadan; hem Syberia Serisi, hem de Syberia 3 diye iki farklı başlık var. Bunlar birleştirilse veya Macera forumuna alt kategori açılıp her üç oyuna farklı başlık açılsa daha güzel olurdu bana kalırsa.
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Evet diğer oyun karakterleriyle iletişime geçileceği yazıyordu bu haber çıktığında :) Umarım oyunda bu haber kadar güzel ve bomba olur :D
nuclearbat
Üye
hans mamutun üzerinde! :D Güzel art... çıksa ne güzel olurda ... Bu oyunun 1. ve 2. sinin arşivimde olması lazım... Zamanında (göççükken... adventure oyunlarını tam çözüm ile oynarken) oynamıştım.. o yaşımda bile etkisinde kalmışım.. O Atmosferi.. Arkaplan resimleri.. Of of :D Grim Fandango'dan sonraki oynadığım en iyi adventure oyunu :)
DisIsSparta
Üye
O penguenli ara sahne hala aklımda.
İnanılmaz sevindim şu an, yüzüm güldü.
Oynadığım ilk adventure oyunuydu Syberia :)
discussioncontroller