Sybéria 3
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Ridygo dedi:

Seriyi çok sevip herkese önerdiğim halde şu video da gördüklerim beni üzdü.

Neden ki?
Çağımızın oyun grafiklerini düşününce geride kalmış gibi gözüküyor fakat ilk oyunlara sadık kalındığı da aşikar. Zaten Syberia'nın sevilmesinin en büyük temel sebebi bu el çizimi grafikleri değil miydi? Onu bunu bilmem; hikayesi, bulmacası ve mekanları çok iyi olduğu sürece benim için sorun olmaz :) Uçuşan saç telleri, yüz hatları gerçekçi oyunların ne denli boş olduğunu herkes bilir. Benoit Sokal gibi bir ressamın elinden çıkacak bir oyun her daim kabulümdür :)

RidygoRidygo
Üye
xleonxnkx dedi:

Ridygo dedi:

Seriyi çok sevip herkese önerdiğim halde şu video da gördüklerim beni üzdü.

Neden ki?
Syberia'nın sevilmesinin en büyük temel sebebi bu el çizimi grafikleri değil miydi?

Yok grafiklerle ilgili değil sorun. Animasyon kalitesi çok kötü göründü. Atmosferi bozacak gibi geliyor.
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Oyunun çıkmasına daha 7 Ay var herhalde eminim o şekilde bırakmayacaklardır. Oyunun hayranlarını düşünüyorlarsa ve garanti alınacaklar listesinde olan bir oyunun animasyon sahnelerini düzeltmek zorundalar. Aksi halde hayal kırıklığı olur. Oyunun ismi bile kafi alınmaya :)
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Yine ertelendi :( 2017'nin 1. çeyreğine :(

Umarım oyunu daha iyi bir hale koyacaklar :)
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
20 Nisan 2017 yılında Avrupa'da çıkacak :)
RidygoRidygo
Üye
Çıksın gelsin de izlediklerim pek eski atmosferi vermiyordu ya. Karakterin realtime render, çevrenin pre-rendered olduğu atmosfer çok daha iyiydi. Keşke yine öyle olsaydı.

Resident Evil'ları bitiren de buydu (kısmen).
RidygoRidygo
Üye

Sideboob :)
discussioncontroller