Uykusuz
Dark Templar
Üye
[img width=101 height=165]http://img178.imageshack.us/img178/1948/montlasicwm0py2.th.jpg[/img]

okuduğumdan beri hayat felsefem olan bir karitatür.Dergiyi yeni almaya başladım
en güzel bilgileri ekleyiniz lütfen(malum bilgi çağı)
Çağlayan
Üye
Bazı şehirlere ulaşmıyor dergi ama mail adreslerine (satis@uykusuzdergi.com idi sanırım) bunu bildirince dergiyi yolluyorlar  :)
Judas
Üye
Geçen haftaki sayıdaki Fırat köşesi gülmekten öldürüyordu az kalsın beni. Uğur Gürsoy'un hakkını vermek lazım.
Misafir
her hafta ersin ve yiğit in sayfalarını toplamda 4 dakikada sömürüyorum sonra yaya ya okuyorum tam tadında bir mizah dergisi..
Tugay
Üye
GGG GGG
fafi
Üye
Uykusuz çok iyi ya, ilk sayısından beri alıyorum; şuan piyasadaki rakiplerini geçti bence. Penguen ve Fermuar'a devam etsem de, Uykusuz daha iyi kesinlikle. Filozof, yaşam uzmanı Umut Sarıkaya olayı bitiriyor zaten, montla sıç espirisi efsane oldu şimdiden :)
cRim the Lost
Üye
engin günaydın için mi. hmm.. şahsen ben pek başarısız buluyorum yazılarını uykusuzdaki. pek fazla dayanıp okuyamadım ama, okuduğum kısımları beğenmedim açıkçası.

ersin karabulut, yiğit özgür ve tabi ki çarpışma! açık arayla en sevdiğim bölümler/yazarlar.. tabi ki güncel haberlerle ilgili karikatürler de çok güzel, ortaklaşa yapıldığı için esprilerin kuvveti de 2x oluyor bence :) hatta bazen de 3x heh.

ilk çıktığında aldım, hala da alıyorum. sanırım arşivleyeceğim :)
Torocan
Üye
Penguen ile beraber alıyorum bu aralar.İkisinide seviyorum.
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
engin günaydın ın yazısından açıkcası hiç bişi anlamadım.kendini komik olmaya çalışırken gülünç duruma düşürmüş bence. sevenler vardır tabi ona bişi diyemem.
matrklorm
Üye
uykusuz güzel bi dergi içeriği olsun yazeliği olsun ve içindeki adamlar olsun çok seviyorum öyle ki penguenden çok seviyorum bence ayrıldıkları bi yerde iyi oldu

ama lombak'tan vazgeçmem
StarfreedoM
Üye
Uykusuz'un tek eksiği devamlılığı olan hikaye sayısının az olması. Otisabi var tabii ama o da birbirinden kopuk olduğu için tam olmuyor. Bence "Genco'nun yalan dünyası" bu eksikliği kapatabilir. Ki ben çok isterim.
discussioncontroller