Sevmediğiniz Şehirler
Big Boss
Üye
Herkesin sevdiği bir yer vardır.
Aslında şehirleri güzelleştiren oradaki insanlarla paylaştıklarındır. Ama hiç kimse olmasa bile sevebilceğiniz yerler vardır dünyada.

Ama tanıdığınız herkes orada bile olsa bıkkınlık getirtecek yerlerde vardır.
Örneğin Ankara; Başköy.

Bir şehirde arkadaşlarıyla bile sıkalabilir mi insan? En süper aktiviteler kafede, barda oturmak. Multi ye PS3 e gitmek. Bunları köyde bile yapabilirsiniz. Büyükşehir olacak. Başkent olacak. Bu mu yani?

Hava güzel olsa, çıkıp bir yürüyüş yapayım desem camdan bakıp ''Burada yürüsem nolcak, yatıp uyuyayım daha güzel bir aktivite yapmış olurum.'' diyorum.

Bunaldım bu şehirden...
Secret_Assassin
Üye
Geçen hafta 2 günlüğüne Ankara'ya gitmiştim.İzmir'e göre çok daha fazla gelişmiş ve büyük bir şehir olduğunu gördüm.Her şey iyi güzeldi de, Big Boss'un dediği gibi bir "sıkıcılık" vardı şehirde.Bilemiyorum gerçi, 2 günlük izlenimlerimde şehirin içinde 3 yıldızlı bir otelde kaldığım için de böyle düşünmüş olabilirim ama yine de şehrin genel havası insanı sıkıyordu gerçekten.Tabii bunların yanında çok gezilesi ve görülesi yerleri de var bu şehrin.Bu gezide gezilecek ve görülecek yer olarak sadece Anıtkabir'e gittim ve hayran kaldığımı söyleyebilirim.Ayrıca Türk Bayrağı'nın başka hiç bir şehirde bu kadar güzel ve görkemli dalgalandığını görmemiştim.Ama tüm bunlara rağmen Ankara'yı pek sevmediğimi ve her gittiğimde çok durgun bir atmosferin içine kapıldığımı söylersem yalan olmaz.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Ankara ankara güzel ankara,seni görmek ister her bahtı kara.
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Ankara'da Sincan'ı sevmem bende :)
Çağlayan
Üye
İstanbul.

Sevmemek değil de, korkutuyor. Üstelik her gidişimde başıma mutlaka bişiler geliyor. (rütbemdeki 10 kilo olayını bilmeyen yoktur herhalde ._. )
lordwolky33
Üye
Ankara.
ttng
Üye
çocukken izmirli kuzenim bize her tatile geldiğinde bizim izmir böyle bizim izmir şöyle,bizim izmir seni döver,bizim izmir,bizim izmir diye diye başımızın etini yediğinden hayatımın bir bölümünü izmirden nefret ederek geçirdim.
gerçi daha sonra izmire gittim ve olaylar gelişti ama olsun...
AK_LampardAK_Lampard
Üye

İstanbul.

Sevmemek değil de, korkutuyor. Üstelik her gidişimde başıma mutlaka bişiler geliyor. (rütbemdeki 10 kilo olayını bilmeyen yoktur herhalde ._. )

Ben bilmiyorum.. :ihi:
ElegostElegost
Üye

Geçen hafta 2 günlüğüne Ankara'ya gitmiştim.İzmir'e göre çok daha fazla gelişmiş ve büyük bir şehir olduğunu gördüm.

lulzwut?

İstanbul, sevmediğim ve sevmeyeceğim tek şehir..
İzmir, sevdiğim ve sonsuza dek seveceğim tek şehir..

Ben de bilmiyorum ki ._.
creiGncreiGn
Üye

(rütbemdeki 10 kilo olayını bilmeyen yoktur herhalde ._. )

Eeö ben de bilmiyorum, kısaca bir alabilir miyiz?:ihi:

Sevmediğim şehir ise İstanbul; ne zaman bir konsere gelsem trafikten, kalabalıktan, gelişigüzel yerleşimden tiksindim valla. Ha Ankara'da da var benzer sorunlar ama İstanbul boyutunda değil henüz. Tabii şehrin o genel "his"sini bilemeyeceğim uzun süreli kalıp yaşamadığım için :).
[WT]Elessar
Üye
İstanbul'un Kadıköy'ü sevilir, GOP'u sevilmez; Taksim'i sevilir, Tuzla'sı sevilmez (çünkü uzaktır medeniyete (: )... İstanbul'u komple sevmemek bence saçmadır çünkü bir köşesinin diğeriyle taban tabana zıt olabildiği bir yerdir İstanbul. (:
discussioncontroller