Sevmediğiniz Şehirler
Canky
Üye
Poe's Law'un genelleştirilmiş bir versiyonu ogz'ye uygulanabildiğinden bu tür fikirleri trolleme olarak almıyorum buradayken.
OneInchManOneInchMan
Üye

thank you captain obvious

edit:ama şunu anlamıyorum insanların açık dolaşmalarından hoşlanmayanları direkt müslüman radikal dinci olarak görülüyor ama ben jediyım

3 yorum geliyor

bu arada dinle alakası yok bu işin müslüman olduğumu nerden çıkardınız ben jediyım

birde hepiniz hemen dalmışsınız yorumuma galiba bir yerinize battı, jedi akademisinin üstadı yoda hazretlerinin sağ kolu olarak sizi kınıyorum

image
TodzaTodza
Üye
Todza Bodrum'dan bildiriyor : Nerde o açık saçık gezenler arkadaş ben neden görmüyorum. En son çarşıya indiğimde herkes gayet normal şort t-shirt falan giyiyordu, şehircenek toplu orgi durumları falan yok yani rahat olun :lol: Hayır sahilde üstsüz güneşlenen vatandaşlarsa kasıt genellikle 40 yaş üstü turist teyzeler falan onlar, bakmaktan ziyade kafanı çeviriyorsun "Neden abi nedeeen" diyerekten :lol: , cıbıldak güneşlenen 20-30 yaşlarında Hollandalı çıtırlar 10-15 sene öncesinde kaldı maalesef, artık pek yok o profil, varsa da ben görmüyorum.
dodgerdodger
Üye
Otelden çıkmıyorki gelen turist.
AtKafası
Üye
Valla otelde üstsüz güneşlenen genç hatun sayısı azdı. Ve 70 yaşındaki ablaların memeleriyle top sektirmelerine bir çok defa şahit oldum.

Gece açarsınız memitoları artık ;););););)
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
bodrumu hiç sevmedim lan ben. sahili çok çirkin bence ufak ve taşlık. fazla abartılıyor diye düşünüyorum. gece hayatı güzel işte anca.

bodrumdan çok daha güzel altın gibi kumları olan sahiller var yani ülkede.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Sağolsun, esnaf o kadar süper kazıklıyor ki turistleri, ben turist olsam çıkmam otelden.
PotterPotter
Üye
Bodrumdan 50 km ötede Ören var.Bodrumun sahili Ören'in p*hunu yisin.
isoticisotic
Üye
Ulyanovsk'u hiç sevmiyorum.
TodzaTodza
Üye

bodrumu hiç sevmedim lan ben. sahili çok çirkin bence ufak ve taşlık. fazla abartılıyor diye düşünüyorum. gece hayatı güzel işte anca.

bodrumdan çok daha güzel altın gibi kumları olan sahiller var yani ülkede.

Yarımadada şahane koylar var şimdi hakkını yememek lazım ama cidden Bodrum'un hakkını vermek için ya altında araba olacak ya da direk tekne olacak :)
discussioncontroller