Sevmediğiniz Şehirler
FaironFairon
Üye
Çözmeye çalışıyorum ben de hala.
sonâdorsonâdor
Üye
Ahah bir şeyi yok yahu.

Emir'in eski sevgilisinin olaylı sevgilisiyle eve çıktım sene başında tanımadan, tesadüf yani. Ona kırılmış.
OneInchManOneInchMan
Üye
image

zaar
darkprensdarkprens
Üye

hee sevgilimi becerip ayrılmamızı sağlayan sevgilimin o sevgilisiyle aynı eve çıktıydın dimi sen, doğru sen sevdiysen sevmem lazım.

WTF?

En anlamli baska nerede kullanilabilirdi bu kisaltma diye dusunuyorum suan .__.
sonâdorsonâdor
Üye
Ahhahahaha, lan Lavır, senin yüzünden nerelere çekildi anlam. EUHEUH.
LovermanLoverman
Üye
bir şeye çekmeyin.

beni tüm zamanlar listesindeki en ciddi ilişkim ankaraya gidince karakter evrimi geçirdi. gitti elemanın tekiyle yattı, bunları yazdım foruma zaten. o elemanla beni idare etti. olaylar patlak vermiş ve yeni durulmuşken, nası oldu bilmiyorum ama bi baktım bunlar sonadorla eve çıktılar. benim de içim sızladı hafiften, sonra takmadım.

olay bu.
sultan ısultan ı
Üye
Ne demiş şair

''
Senin yaşadıgın şehrin
havasını solumak yeter bana
''
streetdog
Üye
erzurum ve konya'ya son 2 yıldır feci ayar oluyorum. özellikle ramazan ayında
Prince
Üye
Ankara. İllet şehir. Başkent olmayı bile hakkıyla becerememekte kanımca. Bozkır şehri,toz toprak. Üç beş tane yeri var gidip gezilebilecek(hede höde sen bilmiyon didenler çıkabilir ama başkent olan bi' şehir için cidden çok az yeri var). İstanbul'un yanında sümdük sümdük duran şehir kanaatime göre. Cidden hiç sevmem. 5 yıl geçirdim.

Şunlar da var tabi,öğrencinin cebinde parasını bırakan,ulaşımın ve yaşayışın sorun olmadığı,kör ve sağır bi' adamı bile bıraksanız kaybolmayacağı,trafiği olmayan,rahat bi' şehir. İnsana zerre heyecan sunamadığı için korkutmuyo' da. Tam memur şehri. Düz.

Ha yine de bi' 4 yıl daha kalmak istiyorum,o ayrı-üni.yi orada okumayı istiyorum(tam istemiyorum ama okursam rahat yaşayacağımı biliyorum)-. Gittiğiniz okuldan nefret edip arkadaşlarınızdan ötürü okuldan kopamamanız gibi.
Blight
Üye
Buraya yazanları da gören 81 ili gezdi derviş olup mum dikti buraya koştu sanır.
discussioncontroller