Karadeniz Teknik Üniversitesi
inesistente
Üye
arkadaşlar KTÜ'lüler kampüslerindeki oyun/oyungezer etkinliklerini buradan konuşabilir, organize olabilir ve bize ulaşabilirler.
Yubermis
Üye
Merhaba. Forum'da benden başka KTÜ'lü var mı bilmiyorum ama eğer varsa Kanuni(Merkez) Kampüsü'nde buluşabilir, tanışıp etkinlikler yapabiliriz.
Tengri
Üye
Yubermis dedi:

Merhaba. Forum'da benden başka KTÜ'lü var mı

3 yıl öncesinde olsaydık, olurdu.
FeylingFeyling
Üye
Ben de Gümüşhane Mühendislik Fakültesi bu yıl KTÜ'den ayrıldığından beri KTÜ'lü değilim. Ama bunu kim umursar ki :D 1.5 saatlik yol var. Burada yeterince kalabalık olursak bi bakarız.
Tengri 3 sene önce olsaydık bizi diskoya götürecekti :( Neyse....:)
Yubermis
Üye
Olsun, Gümüşhane-Trabzon arası değer eğer bir etkinlik gerçekleştirebilirsek :).
Tengri
Üye
Feyling dedi:

Tengri 3 sene önce olsaydık bizi diskoya götürecekti :( Neyse....:)

Stagedive yapabileceğiniz ya da en kötü ihtimalde bol alkol tüketebileceğiniz bir iki etkinliğe sokardım(Disco’s out murders in).
Yubermis
Üye
Neresi ki orası? Mass Performance Hall mu yoksa?
Lord Inquisitor
Üye
Siz teknik adamlara hiç alkol yakışıyor mu? Cık cık cık ^^

---------------

@Yubernis: Valla hacım aynı kaderi paylaşıyoruz. Ben de Konya Selçuk Üniversitesi'ndeyim. Hatta konu başlığı bile açıldı ama sinek avlıyorum. Yani, forumda her halde başka Selçuk'lu yok :weirdface:
FeylingFeyling
Üye
Trabzon'da etkinlik adına;

Sabah 8-9 gibi meydan parkında oturup kuş cıvıltılarını dinlemek. Her hafta, har gün sinemaya gitmek, Forum Trabzon'da boş boş dolaşıp hafta da bir kere de orada ki sinemaya gitmek, alkolden uzak durmak, Boztepe'de topun orada çay içmek (direk semaverden),...

Gördüğünüz gibi seçenekleriniz çok :P Topu topu da 2 kişi gelir eğlenceden geberirsiniz :D :D . İstanbul ve İzmir buluşmaya doysun...
Tengri
Üye
Yubermis dedi:

Neresi ki orası? Mass Performance Hall mu yoksa?

Bizim zamanımızda self performance idi ama sizin misal mass performance hall gibi de bir avantajınız var. Biz etkinlikleri kendimiz düzenliyorduk. Eğer Trabzon' da iletişimde bulunmak istediğiniz kişiler varsa aracı olurum. Ne tür bir arayışta olduğunuza bağlı (?) Gerisi ö.m.

Siz teknik adamlara hiç alkol yakışıyor mu? Cık cık cık

Alkol medeniyettir 8)
FeylingFeyling
Üye
Hee hani şu tek dişi kalmış canavar olandan :D :D :D . Havalar biraz ısınsın (biraz daha ) Sümela Manastırı turu yaparız. Çok iddialı oldum ama bir ifikir sadece bu der kaçarım.
discussioncontroller