Karadeniz Teknik Üniversitesi
BaZi
Üye
Feyling dedi:

Trabzon'da etkinlik adına;

Sabah 8-9 gibi meydan parkında oturup kuş cıvıltılarını dinlemek. Her hafta, har gün sinemaya gitmek, Forum Trabzon'da boş boş dolaşıp hafta da bir kere de orada ki sinemaya gitmek, alkolden uzak durmak, Boztepe'de topun orada çay içmek (direk semaverden),...

Gördüğünüz gibi seçenekleriniz çok :P Topu topu da 2 kişi gelir eğlenceden geberirsiniz :D :D . İstanbul ve İzmir buluşmaya doysun...

Boztepeye gidip nargile içmemek olmaz ayıp ettin :)

Bilgisayar Mühendisliği' ndeyim ben de. Ne kadar az KTÜ lü var yahu :)
BaZi
Üye
Gullo dedi:

Neden ?

Valheru dedi:

buyuk ıhtımal math derslerınıze gelecek.. ayrıca o hocanın inş. la ilgili çok guzel hikayesi var onuda ögrenırsın gelınce =)

Ziya Yapar KTÜ' de ünlüdür :) Bizim de dersimize o giriyordu(inşallah bu sene girmez diyorum). Sınıfa "Sen" diye hitap eder. Tipik laflarından bir kaç örnek:

"Matematik adamın canını yakar, canını alır; sen sen ol dersine zamanında çalış."
"Mat 2 yi geçemezsen, bundan sonraki Matematikleri hiç geçemezsin."(ki ben Mat 2 den kaldım  ;D)
"7 seneye kadar yolun var..."

Sınıfta geçen bir diyalog:

Prof dr. Ziya YAPAR - Oğlum şu sorunun devamını getirebilir misin?
  Öğr.- Yok hocam.
  Z  - Sınavlardan kaç kaç aldın?
  Ö  - İlki 17 ikincisi 40.(Benim notlarımın aynısı ama bana demedi bu lafı. Genelde sınıfta aynı notu alan çok kişi oluyor. İlk sınavda da sınıf ortalaması 20ydi.)
  Z  - Büyük ihtimal kalırsın sen aynen böyle devam et.(GOODBYECRUELWORLD)

Tarzını biraz olsun anlatabildim galiba.

Öğrenciyle hiç muhattap olmaz, derste bir kere gülümsediğini görmüştüm, başka görmek nasip olmadı :D Sınıftan bir kişi bütün sorduklarına cevap versin yeter.
KTÜ' de Ziya YAPAR' ıtanımayan yoktur, adam kaç yaşında raporunu doldurmadan ders işlemeye geldiğini bilirim.

Facebook Gurubu : "Yuvayı dişi kuş, Öğrenciyi Ziya YAPAR!!"  ;D

Daha neler neler var aklıma gelmiyor, yaşamanız lazım o adamı  ;D

Bütün bunların yanında, eğer dersi Ziya YAPAR' dan anlamıyorsanız, hiçkimseden anlayamazsınız emin olun. Dersini çok iyi anlatıyor, hakkını veriyor dinlerseniz. Bir de sınavları olmasa...
FeylingFeyling
Üye
Tamam şimdi hatırladım onu. Bir efsaneden bahsetmişlerdi ama. Her okulda numunelik bir tane var o adamdan.
Valheru
Üye
malesef kanuni de 1 değil 2 değil..
Yubermis
Üye
Sanırım Ekim ayı içerisinde herkes orada olur, o tarihlerde bir buluşma ayarlayalım KTÜ'deki Oyungezerler olarak.
iks
Üye
Yubermis dedi:

Sanırım Ekim ayı içerisinde herkes orada olur, o tarihlerde bir buluşma ayarlayalım KTÜ'deki Oyungezerler olarak.

"Varım" diyooooor?  ;)
Valheru
Üye
sınavlar nasıl gidiyo gençlik?
Gullo
Üye
Sınavlar fena değilde ktülüleri bir görsek :)
Valheru
Üye
sınavlar fena değilse sorun yok..
Yubermis
Üye
Sınavlar? Eh işte geçiyor bir şekilde :)
discussioncontroller