Karadeniz Teknik Üniversitesi
FeylingFeyling
Üye
Topu topu iki ders değil mi büt hala KTÜ'de. Liste hep vardır ama oraya sığmaz.
Yubermis
Üye
Evet hala aynı. Bir de final büt arası 10-12 gün oluyor ya, ama bütlerden 2 gün önce açıklarlar final notlarını. 10 gün boyunca bilemezsin hangi derslerden kaldığını tam olarak. Sonra 4 tane dersin kalmıştır hangisine çalışacağını, hangisini seçeceğini düşünürsün o kalan 2 günlük sürede.
Gullo
Üye
Feyling dedi:

Topu topu iki ders değil mi büt hala KTÜ'de. Liste hep vardır ama oraya sığmaz.

KTÜ de miydin sen de ?

FeylingFeyling
Üye
Gümüşhane Mühendislik Fakültesi geçen yıl KTÜ'den ayrıldı. Yönetmlik hala aynı ama. Yani sizi seven bizi de seviyor.
Gullo
Üye
Gümüşhane harita mühendisliğinden birisi var bizim bölümde.2 sene önce bırakıp sınava girmiş , ktü inşaat mühendisliğinde şimdi.Tanırsın büyük ihtimalle...
FeylingFeyling
Üye
Sanmıyorum benim 6. yılım. Çok az kişiyi tanıyorum. Hele haritadakilerin inşaat müh. ndekilerle hiç ilgileri yok. Konuşmuyorlar bile bizimle :P
samimi patates
Üye
Merhabalar arkadaşlar,

Serpil Abla'yla konuştuk ve Oyungezer Kampüsleri projesini yeniden canlandırmak istediğimize karar verdik. Hazır yaz ayları da gelmişken dedik ki altyapıyı hazırlayalım, gelecek sene için hazırlıklarımızı yapalım. Eğer siz de bu konuda istekliyseniz önce Tuğbek Abi’nin vakti zamanında yazdığı şu yazıları okuyun:

http://www.oyungezer.com.tr/option,com_smf/Itemid,26/topic,3861.0/
http://www.oyungezer.com.tr/option,com_smf/Itemid,26/topic,3862.0/

İsteğiniz söndüyse sağlık olsun; ama tam tersi daha da ateşlendiyseniz samimipatates@oyungezer.com.tr’ye bir mail atın. Fikir ve düşüncelerinizi de maile eklemeyi unutmayın.

Görüşmek üzere.
panalgine61
Üye
Feyling dedi:

Ben de Gümüşhane Mühendislik Fakültesi bu yıl KTÜ'den ayrıldığından beri KTÜ'lü değilim. Ama bunu kim umursar ki :D 1.5 saatlik yol var. Burada yeterince kalabalık olursak bi bakarız.
Tengri 3 sene önce olsaydık bizi diskoya götürecekti :( Neyse....:)

Hala varmı Ktü de olan :)
AsunaAsuna
Üye
bende ktü deydim ama gidiyorum artık ktü macerası bitti
discussioncontroller