Orta Doğu Teknik Üniversitesi
inesistente
Üye
arkadaşlar ODTÜ'lüler kampüslerindeki oyun/oyungezer etkinliklerini buradan konuşabilir, organize olabilir ve bize ulaşabilirler.

[center]ODTÜ'lü goyunlar
stabilo
dementium
tassadar
reborn
bombadil
acetaminophen
darth_revan
crazycabbar
eaststreetz
erdemo
sephilion[/center]
Acetaminophen
Üye
selam arkadaşlar, ben de türkiye'ye dönünce eğer çok garip şeyler olmazsa ODTÜ'de eğitime devam edeceğim, tanışmak isteyen falan olursa seneye çok tanışmak isterim şahsen =)

Lord Inquisitor
Üye
Neden özellikle ODTÜ??? Hele de Ünlem işaretiyle en üst sıraya taşınmış... Ha keza KTÜ de. Neden bu ikisi?

Ben o kadar talep ettim Selçuk Üniversitesi açılsın diye, ama umursanmadı. Bir baktım ki, ODTÜ ve KTÜ fırlamış zirveye...

Hayırdır ne oluyor? Neden ODTÜ ya da KTÜ de başkası değil?

Edittioracci: Evet başkası da olabilmiş.... Başım göğe erdi, Selçuk Kanalına gelin sohbet edelim  :stereo:
oropheroropher
Üye
talep ettim derken?
eline kelepçe mi taktılar açsaydın kendin?
ayrıca ota b.ka takılmayın allah aşkına ya..
benim üniversitem nerede :(

Edit: buraya biz konu açamıyoruz galiba..
hımm o halde mesajın ikinci kısmı geçerli..
Lord Inquisitor
Üye
Ben sadece neden diye soruyorum. Herhangi bir şeye karışmıyorum. Soru sormak gayet doğal bir haktır. Benim postumda garip bir şey yok ama senin postunda nedense bir saldırganlık olmuş. Yakıştıramadım.... :evet:

Editus Portus: Başım göğe erdi.... Mutluyum  ^^
Blight
Üye

selam arkadaşlar, ben de türkiye'ye dönünce eğer çok garip şeyler olmazsa ODTÜ'de eğitime devam edeceğim, tanışmak isteyen falan olursa seneye çok tanışmak isterim şahsen =)

ODTÜ'de kimse var mı bilmiyorum ama Hacettepe yakın. :)
inesistente
Üye

Neden özellikle ODTÜ??? Hele de Ünlem işaretiyle en üst sıraya taşınmış... Ha keza KTÜ de. Neden bu ikisi?

Ben o kadar talep ettim Selçuk Üniversitesi açılsın diye, ama umursanmadı. Bir baktım ki, ODTÜ ve KTÜ fırlamış zirveye...

Hayırdır ne oluyor? Neden ODTÜ ya da KTÜ de başkası değil?

lord inquisitor böyle bir talebin olduğunu bilmiyordum, bana söylediysen tamamen atlamışım, zira odtü ve ktü'yü arkadaşlar istedi, ben de açtım. selçuk'u da açarız, ayıp ettin.

ayrıca sticky (ünlem işaretli) olmasının sebebi tamamen benim dalgınlığım, üzerinize alınmayın. zaten 10 tane başlık var, sticky olsa nolur nolmasa nolur. üzmeyin kendinizi=)
Lord Inquisitor
Üye

lord inquisitor böyle bir talebin olduğunu bilmiyordum, bana söylediysen tamamen atlamışım, zira odtü ve ktü'yü arkadaşlar istedi, ben de açtım. selçuk'u da açarız, ayıp ettin.

ayrıca sticky (ünlem işaretli) olmasının sebebi tamamen benim dalgınlığım, üzerinize alınmayın. zaten 10 tane başlık var, sticky olsa nolur nolmasa nolur. üzmeyin kendinizi=)

:dans: :dans: :dans: :dans: Çok teşekkür ederim Mehmet!!!!  :judge: :judge:

Başım göğe erdi tamam artık çok mutluyum! ^^ Nirvana yapabilirim.... :party:

Valla duygulandım.... Lakin bu formdaki tek Selçuk Üniversiteli de benim  :weirdface:
dementiumdementium
Üye
Pek ses seda yok konuda. Tahminimce baya Odtü'lü vardır forumda; ama bu konuya rastlamamışlardır heralde.

Ben de bir aksilik olmazsa 1 ay sonra mezun oluyorum Odtü'den. 2 sene daha burdayım ama yüksek lisans için. (tabi başvurum kabul edilirse)

Ace hangi bölüme gelmeyi düşünüyorsun? Çok garip şeyler olmaz da gelirsin umarım :)
Acetaminophen
Üye
uluslararası ilişkiler okuyacağım dönünce =) kaydım falan var yani ya =)
dementiumdementium
Üye
ha tamam o zaman. seneye görüşürüz :)
discussioncontroller