Orta Doğu Teknik Üniversitesi
berx
Üye
tatil falan olmasın lan, tek boş günüm yarın zaten gitsin herkes ben yatayım hehehe
DriLL3RDriLL3R
Üye
Dün gece 2'ye kadar duyuru yapmayan güzide yönetimimizin bugün duyurusunu gördüm. 15:40'dan sora 2 saat sadece tatil etmişler. Allah razı olsun. Zaten o saatten önce 2 saat dersim vardı, ona da gitmedim. Dün yeterince eziyet çektik. Yarın için ise bir duyuru daha yapacaklarmış. Muhtemelen de yarın 15-20 dakika tatil kararı alırlar !?!

Ayrıca derslere vs giden varsa katılım durumunu merak ediyorum. Gitmeyen çok kişi olduğunu düşünüyorum ben..
basilinsbasilins
Üye
Malumunuz sınav sonuçları açıklandı.Tercihler yapılıyor.Bende büyük ihtimalle dotü siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölümüne gelcem inşallah :) Bi sorum olacak izninizle.
Benim ingilizcem pre-intermediate(yani rezil :(( ) hazırlık sınıfında bunu daha üst seviyeye çıkartabilme şansım var mı? Ve bu seviye bi ingilizceyle hazırlıkta zorlanır mıyım? (önceki sayfaları okuyunca buraya gelen her adamın mükemmel ingilizcesi var gibi bi izlenim oluştu)
stabilostabilo
Üye
Yabancı dil özürlü değilsen(çünkü var yani öyleleri, çok yeteneksizler) neden zorlanasın? Hazırlık sınıfı siz İngilizce öğrenebilin diye var zaten, ve tabii ki kendini geliştirebilirsin bir yılda.
basilinsbasilins
Üye
Yok değilim, hatta öğrenmesini severim ancak odtü isminden biraz bi tırsma meydana geldi bünyede :)
Bu arada odtü kampüsü içinde değil sanırım ATOM, oraya kampüsten servis falan var mı?
Benden başka siyaset bilimi ve kamu yönetimi okuyacak olan birileri var mı? Varsa özelden ulaşırsa sevinirim :)
Jester Prince
Üye
bir arkadaşım odtü uluslararası ilişkiler kazandı (naber yiğit, yaşıyor musun abi?). hazırlık sınavında kalacak o kesin :D hazırlık ders saatleri ne kadar onu merak ediyor cevap verecek bir babayiğit var mı? var mı ha????
alleycatalleycat
Üye

bir arkadaşım odtü uluslararası ilişkiler kazandı (naber yiğit, yaşıyor musun abi?). hazırlık sınavında kalacak o kesin :D hazırlık ders saatleri ne kadar onu merak ediyor cevap verecek bir babayiğit var mı? var mı ha????

beginner - 6
elementary - 4
intermediate - 4
upper intermediate - 3

diye hatırlıyorum. Arkadaşın umarım beginner olmaz =D
Jester Prince
Üye

beginner - 6
elementary - 4
intermediate - 4
upper intermediate - 3

diye hatırlıyorum. Arkadaşın umarım beginner olmaz =D

olma ihtimali büyük :D neyse kötü haberi vereyim ben ona sağol abi :)
chackal
Üye
Refika Aksoy'a geliyoruz bakalım. Nasıldır iyi midir?
lordwolky33
Üye
Çevresi diğer Demiray yurtlarından daha az yeşil; ancak ilk 2 sene orada kalmıştım içindeki öğrenci profili şu anda kaldığım İsa Demiray yurdundan daha eğlenceli insanlardan oluşuyordu. Bir de en son yapılan yurt olduğu için ilk 2 yurttaki yapılan hatalardan ders alınmış, o yüzden yapı olarak Demiraylardaki en iyi yurt. Bir de kantinindeki adamlar çok cana yakındır. :D
İyi yurt yani kafan rahat olsun.
discussioncontroller