Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Mr.Can
Üye
İşte fark etmez her neyse artık
ömerorkun
Üye
buluşuruz bir ara sınavlar falan başlamadan.
stabilostabilo
Üye
Cıks. Not gonna happen. Ha olur da buluşabilirseniz tarihteki ilk ODTÜ OGZ buluşmasını düzenleyen insanlar olarak tarihe geçebilirsiniz.
chackal
Üye
Yarın UGT'nin tanışma toplantısı mı ne var ondan sonra ya da cumartesi Ankara buluşması öncesi yapılabilir aslında? (Evet yeni geldim sıkılıyorum buralarda :D) Dört buçuktan sonra da uygunum her gün.
stabilostabilo
Üye
Ankara buluşması pazar oluyor sanırım ya. Öncesinde kahvaltıya gidelim diyorduk en son, ona gelebilirsin erken kalkanlardansan eğer. =)

Yarın ve cumartesi pek zamanım yok benim de.
ömerorkun
Üye

Yarın UGT'nin tanışma toplantısı mı ne var ondan sonra ya da cumartesi Ankara buluşması öncesi yapılabilir aslında? (Evet yeni geldim sıkılıyorum buralarda :D) Dört buçuktan sonra da uygunum her gün.

pazar onda dost kitapeivnde ol(biliyorsun değil mi?) orda bizi görürsün zaten.
stabilostabilo
Üye
Lan yazmadan önce mesajımı okuyaydın bi. Ankara buluşması pazar günü olacak, saat 10'da kahvaltı yapmak isteyenler Dost'un önünde buluşacaklar.
ömerorkun
Üye
1 i diye hatırlamışım nedense.
basilinsbasilins
Üye
Oyungezeri nerden bulabilirim kampüste ? Yoksa Ankara'da en yakın nerden bulabilirim ?
ömerorkun
Üye
Kampüste yok ama A1 kapısından çıkınca 100-150 metre kadar mesafede CEPA ve Kentpark var oralardaki D&R şubelerine bak.
discussioncontroller