Orta Doğu Teknik Üniversitesi
dayJ
Üye
kampüste olması lazım, sunshine'ın karşısındaki yeşil büfeye bak, yoksa şok'ta da olabilir.
ömerorkun
Üye
Şokta yok galiba ben çok baktım göremedim ama yeşil büfeyi deneyebilirsin evet orayı unutmuştum ben.
lordwolky33
Üye
Şok'ta hiç bir zaman olmuyor. Sunshine'ın karşısındaki büfeye de ne zaman gitsem bitmiş oluyor. :D
Çıkar çıkmaz patlamak lazım anlayacağın.
ömerorkun
Üye
muhtemelen 1-2 tane falan geliyordur zaten kasmayın abi D&R da her zaman var zaten.
Jester Prince
Üye
stabilostabilo
Üye
Bu dönem Metu Online sorumluları iyi küfür yedi yalnız. Yapmam gereken ödevi yapamıyorum şu an, çünkü yine açılmıyor kodumun sitesi.
thegmnkthegmnk
Üye
Arkadaşlar iki soru sormak istiyorum.

1) Yurtlarda boş yer kalıyor mu? Ben Ankara içindenim ancak yurtta kalmayı düşünüyorum, şehir dışına öncelik veriliyor, yer bulabilir miyim acaba?
2) ODTÜ içi olmazsa da, dışında, yakınlarında bir yerlerde yurt ya da kiralık öğreni evleri var mıdır bildiğiniz?
basilinsbasilins
Üye
1)Yurtlarda boş yer oluyor sanırım. 2. yurttaki Yurtlar müdürlüğüne gidip sorabilirsin. Ancak belli bir dönemi oluyor sanırım başvurmanın yani şu an başvurabilme şansın var mı emin değilim.

2) Eskişehir yolu üzerinde Balgat Yurdu var, karma bir yurt. 100. Yıl'da ise bildiğim bir yurt yok.
westgreywestgrey
Üye
Ankara içindeysen hemen çıkmayabilir. Ben yurtlara ilk geldiğimde şehir dışından gelmeme rağmen 1 ay boyunca oradan oraya gönderilmiştim geçici olarak. Bir ara 4. yurdun bodrum katında kalmıştık gariban gibi. Çok geçmeden sıra gelir zaten, boşaltanlar falan oluyor. Hemen yerleşmek istiyorsan Hızıroğlu ve EBİ yarı özel yurtları var kampüsün, oraya direkt girebiliyorsun sanırım yer oluyor. basilins'in dediği gibi Balgat Yurdu var ama gerek yok oraya gitmene, bekle sıra gelir zaten. Bir de ilk 4000'e girdiğin zamandı galiba, istediğin yurdu seçebiliyordun sıra beklemeden. Bu prosedür Ankara içi için geçerli mi bilmiyorum ama.
RemonkRemonk
Üye
Ben! Ben! Ben! beni de alın aranıza :D
discussioncontroller