Ve Guild Wars Steam'le buluştu...
8bitwasenough
Üye
     Evet arkadaşlar iki saat önce Steam client'ımı açtım ve bir de baktım ki ne göreyim; Guild Wars, Lineage ve City of Heroes gün itibarı ile Steam kataloğuna eklenmiş durumda. Çok enteresan bir durum olmadığının da bilincindeyim, fakat şahsen Steam sistemine sevdiğim her oyunun eklenmesini isteyen bir kişi olarak Steam konforunun bu nadide oyunlarla birleştiğini görmek beni çok sevindirdi. Hatta almadığım diğer paketleri de almaya niyetlendim diyebilirim. Bu arada Eve Online de Steam üzerinden satışta haberiniz ola, herkese çok oyunculu günler dilerim.
SerGeanT
Üye
Güzel haber hakkaten. Triology'nin 50$ olması şahane. GWEN yok ama meydanda..
manager80manager80
Üye
Guild Wars 2 çıkacaktı bir ara. Bunu aldığımızda elimizde patlamasın sonra. Yani kısa süre içerisinde 2. oyun çıkarsa bunu almamızın anlamı kalmayacak.
SerGeanT
Üye
Kalır kalır. GW2'nin çıkış tarihi hala belli değil. En erken bu yılın sonunda gelebilir..
3 oyun 50$ mükemmel bir fiyat.
Acetaminophen
Üye
manager80 dedi:

Guild Wars 2 çıkacaktı bir ara. Bunu aldığımızda elimizde patlamasın sonra. Yani kısa süre içerisinde 2. oyun çıkarsa bunu almamızın anlamı kalmayacak.

GW2 eger yanlis hatirlamiyorsam parali olacakti, yani orijinal gw'nin oynayani daima bulunur rahat ol manager =)

GW2 parasiz olacakmis abisi gibin =)
SpiN13
Üye
GW2'de aylık ücret gene olmayacak. Çıkış tarihi olarak da 2010-2011 periyodu gibi duruyor ama benim tahminim 2010 4.Çeyrek
Spirit
Üye
Yakında Blizzard'ı da alır Steam. Görün bak.
AgnusDei
Üye
Bende bugün Guild Wars'un 4 oyununu da aldım, kurdum, ama steamde nasıl aktive edeceğim, gerçi herbir oyunu aktivasyon kartlarındaki numaralar ile aktive ettim de, steamde nasıl aktive edeceğim, product key soruyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
SerGeanT
Üye
Kutulu aldın sanırım oyunları. Steam'de aktive etme şansın yok öyle ise.
AgnusDei
Üye
evet kutulu aldım hepsini, saol cevabın için en azından uğraşmamış oldum boşuna. Bu arada beraber oynamayı çok isterim. Gerçi sanırım hata ettin, Nithgfall ile başladım, ilk oyunla mı başlasaydım bilmiyorum. Ama çok beğendim, böylece devasa online a adım da atmış oldum, saolsun Göker'in sayesinde.
Spirit
Üye
Steam'e her kutulu oyun aktive edilmiyor. Valve oyunları ve bazı oyunlar aktive ediliyor. Hangi oyunların Steam'e eklendiği destek sayfalarında yazıyor.
discussioncontroller