Selçuk Üniversitesi
inesistente
Üye
arkadaşlar Selçuk Üniversitesi kampüslerindeki oyun/oyungezer etkinliklerini buradan konuşabilir, organize olabilir ve bize ulaşabilirler (c/p hallelujah!).
Lord Inquisitor
Üye
Evet arkadaşlar... Selçuk Üniversitesi OGZ Kampüs Sayfamıza hoşgeldiniz!

----Alkışlar!-----

Her ne kadar şu an bu forumdaki tek Selçuk Üniversiteli benim diye biliyorsam da.... Bence daha çok kişi artık buraya gelecek.

Selçuk'ta okuyan arkadaşlar! Sizleri de burada görmek istiyoruz.

İsmim İnanç BARAL, Veteriner Fakültesi İngilizce Veteriner Hekimliği Bölümü öğrencisiyim. Kampüsteyim her gün, tanışmak isteyen olursa yazsın.
Lord Inquisitor
Üye
Buralar çok boş kaldı..... Neden şu forumda başka Selçuk'lu yok ki :(
Lord Inquisitor
Üye
Yeni yılımızda burası daha faal olacak. Yeni yılımızda inşaallah Selçuk-Hacettepe el ele!
Misafir
Uzun zamandır foruma giremediğim için burayı görmemişim, yeni sayfanız hayırlı olsun Lord Inquisitor, umarım yeni dönemde yanına destekçiler bulabilirsin Selçuk'tan :)
Lord Inquisitor
Üye
Yeni dönemde çok daha güzel şeyleri sadece bireysel değil birlikte de yapacağız Yasin.... Güzel günler yaklaşıyor!
Lord Inquisitor
Üye
2009 ÖSS sonucunda Selçuk Üniversitesi kazanacak arkadaşlar benimle irtibat kursunlar. Her türlü konuda yardımcı olurum.

Selçuk Veteriner Fakültesi kazanacak olanlar ise yine benimle irtibata geçsinler hatta okul zamanında buluşalım.

Yardımcı olurum.
Lord Inquisitor
Üye
2009 ÖSS Sonucunda Oyungezer Üyelerinden Selçuk Üniversitesi kazanan var mı? Varsa buraya bir uğrasınlar.

Yoksa, ben Selçuk'ta Oyun ve Oyunculuk Topluluğu olayını komple rafa kaldıracağım. Buralardan ümit yok gibi... :(

Let it be forgotten throug the time
Or shine down all the willings
Misafir
bu konuyu yeni goruyorum.. bu sene 2. senem olcak selcukta.. her turlu etkinlige varim ;)
Lord Inquisitor
Üye
Ben de koca dönem geçti bakmadım buraya.... Gerçi artık herhangi bir şey yapma projem yok ama olsun.

E Lost? Hangi bölümde okuyorsun?
Misafir

Ben de koca dönem geçti bakmadım buraya.... Gerçi artık herhangi bir şey yapma projem yok ama olsun.

E Lost? Hangi bölümde okuyorsun?

bilgisayar ortmenligi 2.sinif 2.ogretim 2.donem 2.bahar 2.:p sen? =)
discussioncontroller