Selçuk Üniversitesi
Lord Inquisitor
Üye
Bilgisayar Öğretmenliği.... Teknik Eğitim Fakültesinde misin? Yoksa Meram'da Eğitim Fakültesinde misin?

Ben İngilizce Veteriner bölümündeyim, 3. sınıfım. Kampüsteyim ve kampüste kalıyorum, Atatürk Öğrenci Yurdunda.

Vay be, şu OGZ'de benden başka da Selçuk'lu varmış ya... gam yemem artık :D
LostLost
Üye
TEF teyim.. kampuste.. ben de bosna da evde kaliyorum.. ataturk te kalan cok arkadasim var.. :)

garip bi durum aslinda turkiyenin ogrenci sayisi en cok olan uni sinde ogz li yok.. xD
Lord Inquisitor
Üye
A ne güzel :) İkimizde kampüste olduğumuza göre belki bir gün buluşuruz ya, neden olmasın? Büt'lerden dolayı 10 Şubat'ta Konya'da olacağım zaten.

Ve haklısın, Türkiye'nin en çok öğrencisi olan 3. üniversitesi Selçuk ama en az OGZ'li burada var. Belki de çok vardır ama Forum'a uğramıyorlardır, bilemiyorum.
LostLost
Üye
ben de butlere gelcem ilk defa.. 6 veya 7 sinde konyadayim.. bulusalim bea.. evime beklerim :) pes falan atariz xD
Lord Inquisitor
Üye
Eheh... Selçuk'ta okuyan adamın bütlere alışması lazım :)

İnşallah bakalım, irtibatı koparmayalım. Görüşelim senle.
Lord Inquisitor
Üye
12 Nisan - 22 Nisan 2010 tarihleri arasında Vize sınavlarına girecek Tüm bölüm öğrencilerine başarılar diliyoruz.

26 Nisan - 7 Mayıs 2010 tarihleri arasında Vize sınavlarına girecek Hukuk, Tıp, Diş Hekimliği, Veteriner ve Konservatuar öğrencilerine gani gani başarılar diliyoruz.

Kazanız mübarek olsun, Allah yardımcımız olsun.
Lord Inquisitor
Üye
YGS'ye giren tüm arkadaşlara geçmiş olsun diliyor ve inşallah arzu ettikleri sonuçlara ulaşmalarını temenni ediyoruz.

YGS geride kaldı, artık önce bir eğlenin sonra LYS'ye odaklanın arkadaşlar.

Sizleri, Türkiye'nin en büyük üniversitesi Selçuk Üniversitesinde görmek isteriz. Eğer Hacettepe, ODTÜ, İTÜ olmuyorsa gelin Selçuk'a.

Büyüyoruz, Değişiyoruz, Değiştiriyoruz!
monster_42
Üye
Bugün bende sınava Edebiyat Fakültesinde girdim.Ne acayip yağmur yağdı öyle yav.Acayip trafik vardı.Otogar a kadar kuyruk oldu neredeyse.
Lord Inquisitor
Üye
Bugün kampüste ilk defa bu kadar çok araba gördüm. Atatürk yurtlarının önü adeta E-5 karayolu gibiydi.

Neyse, kısmetli bir fakültede sınava girmişsin Monster_42, inşallah hayırlısı olur. Belki de seni aramızda, Selçuk'ta görürüz önümüzdeki dönemde.
Misafir
Ben inşallah Selçuk'a girecem bu sene. Aranıza katılacam. Ayrıca Gökkuşağı'nda ve Bosna Tansaş'ta falan dergiler bitiyor. Büyük ihtimalle foruma pek uğramıyorlar. Onlara ulaşabilirsek etkinlik falan düzenleyebiliriz.
discussioncontroller