Selçuk Üniversitesi
Lord Inquisitor
Üye
İnşallah Selçuk'ta görürüz seni aramızda.

Alaaddin Keykubat kampüsünde Oyungezer okuyan çok kişi var. Özellikle Mühendislik-Mimarlık Fakültesinde okuyanlar çok var.

Ama forum ortamına pek uğramıyorlar.
Lord Inquisitor
Üye
Evet herkesin vizesi bitti.... Herkes evine koştu....
Kampüs sessiz... Yurtlar sessiz.... Kantinimiz bile boş....

Ama benim vizelerim daha yeni başlıyor :(

26 Nisan - 7 Mayıs 2010 Veteriner ve Hukuk fakültesine başarılar(kendime de tabii)
30 Nisan 2010 Selçuklu ve Meram Tıp Fakültelerine başarılar(Komitede)
Lord Inquisitor
Üye
17 Mayıs 2010 - 22 Mayıs 2010 Selçuk Üniversitesi 7. Bahar Festivali Başladı!

Bugün yani 17 Mayıs 2010:

Eti Fest: ve Teoman Konseri (21.00)

Rock Gruplarının Konseri 19.00-20.00 arası

SÜ İletişim Fakültesi Radyo Üniversite Dj Performans 20.00 - 21.00

Adres: Selçuk Üniversitesi Amerikan Futbolu ve Olimpik Stadyumu

Kop da gel Konya!
Lord Inquisitor
Üye
Eti Fest Teoman Konseri

Mükemmel bir konserdi gerçekten. Teoman'ı pek sevmeyen ben bile sırf ortamın coşkusundan müthiş zevk aldım konserden. Israrlar üzerine habire bir tane daha şarkı söyleyen Teoman 1,5 saatlik konseri 2 saat 20 dakika oldu ve eski yeni tüm şarkıları dinledik. 20.000 insan vardı (yaklaşık ama resmi kayıtlar zaten 15.000'i geçiyordu :) )

Teoman konseri öncesi ve sonrasında İletişim Fakültesi Radyo Üniversite Dj'leri müthiş performans sergilediler ve yine 10.000 kişilik dev bir kitle hep birlikte tepindi.

Gün boyu Eti Fest ve Vodafone Özgür Festival, Konya Şeker Gençlik aktiviteleri yapıldı.

Bazen Türkiye'nin en kalabalık üniversitesinde okumak çok zevkliymiş diyorum :D
Lord Inquisitor
Üye
Şenlik Devam Ediyor 2. gün: 18 Mayıs 2010

Vodafone Özgür Festival -

ATHENA Konseri (21.00)

Evrensel - End Game - Lewanmort Konserleri (16.00 - 19.00)

SÜ İletişim Fak. Radyo Üniversite Dj Performans (20.00 - 21.00)

Gün boyu çeşitli oyunlar, teknoloji yarışmaları, Go-Kart, Binicilik, BESYO etkinlikleri, Akrobasi gösterileri

Yer: Selçuk Üniversitesi Amerikan Futbolu ve Olimpik Stadyumu ve Rektörlük Anıt Meydanı, Edebiyat Fakültesi Türklük Meydanı

Buluşalım
monster_42
Üye
Yazın Pentagram gelecek diyolla?Bi bilgin var mı Lord Inquisitor?
LostLost
Üye
yok oyle birsey yahu.. ha varsa oha derim icer oyle giderim xD teo iyiydi dun ama bundan sonrakiler tarzim degil.. bugunde gitcem oylesine heralde yarin ankaraya gidip hacettepenin senligine gitmeyi planliyorum :p
Lord Inquisitor
Üye

Yazın Pentagram gelecek diyolla?Bi bilgin var mı Lord Inquisitor?

YardımlaşaRock topluluğundaki arkadaşlar konuşuyorlardı. Sanırım Temmuz ayında gelecekmiş, kesin değil ama yüksek ihtimal gelecek. Konya - Ankara - Eskişehir - Denizli - İzmir şeklinde bir konser planlanıyor. Gelirse eğer süper olur. Yazın staj nedeniyle Konya'dayım çünkü.

@Lost

Kendi üniversitemizi satmayalım.
Lord Inquisitor
Üye
Athena konseri bence çok başarılıydı. Vodafone Özgür Festival kapsamında yapıldığı için gerçekten coşturdu ve Selçuk'ta amma çok Athena hayranı varmış. Ben çok eğlendim. Yeni albümden şarkılar söylemeleri de ayrıca hoştu.

Dün akşam Teoman konserinde resmen 22.743 seyirci varmış ! ! ! Bu akşamki Athena konserinde de yaklaşık bir 7.000 insan vardı sanırım. Ama coşku harikaydı.

Vodafone Techno Stand ayrıca çok eğlenceliydi. Dj performansı da çok hoşuma gitti.

Go-Kart ve Binicilik yarışmaları bence çok hoştu ama katılımı paralı yapmaları ve paranın biraz gereksiz yüksek oluşu can sıkıcıydı. Ayrıca ne top meraklısı bir milletiz ya, şenlik alanında büyük çoğunluk voleybol topuyla top çevirmece, paslaşma falan oynuyor :)

Seviyorum seni Selçuk :)
MarinZ
Üye
Bizimkilerde bu gece başladı. Cuma gecesi Sertap Erener'le bitecek. Seviyorum seni YDÜ (:
discussioncontroller