Oyungezer Special Menüsü !
Misafir
Onlar gayet parayla pizza körili tavuk börtlü fincan çayı veya kelebek etkili sincap falan yiyolar
Misafir
Oyungezer yazarları ofiste aç kalınca goyunu yiyorlarmış. Goyunun kendi kendini iyileştirme gücü olduğu da söylenenler arasında.
Ruaemerthal
Üye
Goyunu canlı canlı yemeyin hazımsızlık yapar,

Açıkınca bilmem patates haşlama favorim bol tuzlu, yemek yapmaya gelince bayağı bir şeyler biliyorum sanırım ama favorim kısır.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Ekmek arası ketçap-mayonez iyi olur. Yine ekmek arası olarak domates-kaşar peyniri çok güzel olur. O da olmazsa kuru kuru ekmek yerim olur biter.
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
Illdan
Üye
Ekmek arası Ketçap-Mayonez acayip kilo aldırıyor bu arada, kendimden biliyorum. En son yiyeli 3 yıl falan olmuştur gerçi, şu anda düşüncesi bile çok ağır geliyor bana.
creiGncreiGn
Üye
Ekmek arası ketçap-mayonez ne abi? Düşüncesi bile bir tuhaf :weirdface:.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
creiGn dedi:

Ekmek arası ketçap-mayonez ne abi? Düşüncesi bile bir tuhaf :weirdface:.

Oha hiç denemedin mi?
ArdaG.
Üye
alın yoğurdu, koyun kaseye, üstüne dökün reçeli.mmmm küçüklüğümü hatıladım, anneannem yapardı bana hep :D
gduman94gduman94
Üye
Domates ve salatalığı aynı kase içine dilimleyin yeterli miktarda yağ ve limon suyu(fabrika üretimi olmıcak yanlız elle sıkılmış olucak) daha sonra kıvırcığı dilimleyin ve ardından bir köşede salam dilimleyin tam ekmeğin arasına bu malzemeleri sıkıştırın yemeyin sadece gözünüzle bakın uzun uzun
discussioncontroller