Warhammer 40k The Mischief (RP Dışı Bölümü)
Lord Inquisitor
Üye
Arkadaşlar yeni ve büyük ölçekli oyunumuz için bize şu gruplar lazım.

Space Marines(En az 2)(Chapter farketmez)
Eldar (En az 1)
Tau (En az 1)
Chaos (En az 2)
Necron (İsteğe bağlı, sadece 1)

Lütfen ciddi, süreklilik isteyen ve oyuna ve evrene saygılı oyuncular şimdilik sadece isimlerini belirtsinler.
Skill Chart kısa zamanda verilecektir.
Teşekkürler.

Eklenti:

Arkadaşlar Önce IRK, sonra Chapter, Grup vs... sonra hangi Company olduğunu yazarsanız daha iyi olur....

Mesela benim ki,

Imperium - Inquisitora Terra - Ordo Malleus - The Black Hand

Kalixis
Üye
İmparator adına Lord Inquisitor Ultramarine chapter'ından ben savaşacağım
talonmaster
Üye
gece lordlarından raptor captain saeron havok 4.raptor bölüğüyle birlikte lord inquisitor'u selamlar.
anger rabbit
Üye
Ben bu oyunda sm yönetme isteğinde olduğumu Lorda daha önce de belirtmiştim. Yine de sm ordularına talep fazla olacağından muhtemelen yine chaos yöneteceğim.
Anicetus Aietes
Üye
Eldar ile katılmak isterim ancak zamanım oldukça kısıtlı... :(
Lord Inquisitor
Üye
Yazdığımı okumadınız mı arkadaşlar?

IRK-Chapter-Grup-Company olarak yazınız. Ayrıca lütfen ciddi ciidi oynayacaksanız ilgilenin.

Ayrıca sayı biraz az. Şuraya oynayacak adam toparlayalım. İlgilenen arkadaşlarınız varsa söyleyin.
Kalixis
Üye
Çeşitli sebeplerle siteye girememiştim(ilk önce şifremi  değiştirmeye çalıştım giremedim sonra sağolsun a-smurf ve çağlayan yardım ettiler oldu ancak siteye iki kere girdim ikisinde de elektrikler kesildi o yüzden yazamadım)Space Marines-Ultramarines-4th Company Captain'i Kalixis Esalis
Lord Inquisitor
Üye
Güzel.....

Arkadaşlar Prologue kısmı bitti.

Şimdi sizler Sesora IV'e geliş hikayenizi kendi gözüüzden yazacaksınız. Sesora IV'e ordu ile bile gelseniz, oyun ordu içermeyecek. Sadece Party sistemi olacak.

Nasıl emir aldığınızı, nasıl geldiğinizi, başınıza neler geldiğini yazacaksınız.

Oynayan Herkes Sesora IV'e gelene kadar oyun başlamaz.

Bu zaman içinde vakit bulabilirsem skill chart oluşturacağım.

Oynayan karakterler Lütfen Bu kısma Karakterlerinizi tanıtın.

Şimdilik;

İSİM
YAŞ, CİNSİYET,
RÜTBE,GRUP vs....
RÜTBENİZE UYGUN EKİPMAN
RÜTBENİZE UYGUN BÜYÜ,YETENEK vs....
VARSA MADALYALARINIZ
BİYOGROFİ

ŞİMDİLİK Skill Chart yok. Skill chart oluşturunca bir de skill seçeceksiniz.

Kolay gelsin. 
talonmaster
Üye
isim: saeron havok
rütbe:yüzbaşı
grup:night lords 4.raptor company
ekpman:terror helmet(night lords chaplain helmet kanatlısı)
khornate chainaxe
plazma pistol
krak grenade
artificier armor ve raptor jetpack
yetenek ve büyüler:demoralizing shout(büyü),terorizing aura(yetenek),axe twist(büyü)
intimidate(büyü)

biyografi:

lejyonun geçmişine dair kanıtların çoğu heresy sırasında kaybolduğu ve bahsedilen kişinin kendisinden bahsetmemesi nedeniyle hiçbirşey pek bilinmez.yakın zamana kadar ele geçen bazı ipuçları onun heresy öncesi nostramo'da doğduğu ve bir süre sonra ailesini öldürdükten sonra lejyona katıldığını büyük sefer sırasında kovan şehirlerin alt kısımlarında hain ve mutant avladığını ve terra kuşatmasında bizzat bulunduğunu ortaya çıkardı.ayrıyeten callidus baskınını gören ve talonmaster zso sahall'a night lords'un egemenliğini geri almasına yardım eden birkaç marineden biridir.
Kalixis
Üye

İsim: Kalixis Esalis
Rütbe:4th Company Captain'i
Level:1
Ekipman:Captain İdaeus'un güç kılıcı,Terminatör zırhı,iki elinde de powerfist ve sol elinde storm bolter,Melta bomb,krak grenade,frag grenade
Yetenekler:(neredeyse hiç psişik gücü olmadığı için sadece yakın dövüş yetenekleri var)Emperor's Wrath(kendisini ve çevresindekileri galyana getirip daha güçlü ve hızlı olabilmelerini sağlıyor)Critical Fight(önemli bir durumda çok kuvvetli bir şekilde kılıcıyla belli bir süre için çok kuvvetli bir şekilde saldırabiliyor)
Geçmiş:Mcragge'de doğan Kalixis Mcragge tyranid istilasına uğramadan  20 yıl önce Ultramarine Chapter'ina scout olarak alındı Chapter'in birkaç tane karanlık sırrını bildiği için normalden biraz daha erken captain olmuştur(bunun sebebi böyle tahmin edilse de tam olarak bir bilgi yoktur)
Skill:
1)Melee Combat Training
2)Scouting
3)Genetics Expert
Space Marine 110HP/40MP
EXP:
anger rabbit
Üye
CP yapmak istemiyorum. Uzun uzun da geçmiş yazmasam? Zaten Ravenla oynayacağım biliyorsunuz kendisini.

İSİM: Aalastor Lectra "Raven"
YAŞ: Bilinmiyor(yaklaşık heresyden 100 yıl önce, muhtemelen)
RÜTBE: Night Lords 1st Terminator bölüğü(daha sonra Black Pearl) ve Siyah İnci kaptanı(yok oldu, şimdi Phobos III)

Ayrıca psikopattır kendisi, akıl hastasıdır. Arada balatayı sıyırmaktadır(şizofren bi parça). Sadisttir.

YETENEK:
        Melee Combat Training(1)
        Dodge and Expertise(1)

EXP 
HP ve MP 145/145 60/60
Level 1
Skill    Critical Strike(1)
        Melee Combat Training(1)
        Dodge and Expertise(1)
Ekipmanlar; Terminator zırhı,
Terror Helm
Lightning claw(tek elde)(sağ eli koptu 2. claw da o eliyle beraber uçtu, yerinde robot bir el var)
power fist
bolt pistol
Deri yüzmekte de kullanılan IG avcı bıçağı(Harpy)
discussioncontroller