Warhammer 40k The Mischief (RP Dışı Bölümü)
oyunsever94
Üye
PUHAHAHAHAHAHA.Hatırlatayım istersen.Sen beni ve tufanı dark eldarların yatak odasına kilitlemiştin.Diğerleri tau üssündeydiler.Koskoca imperiumun üssünüde havaya karıştırmıştın.
Lord Inquisitor
Üye
Son kısmın farkındayım da, gene de oyunu genel olarak bir ara okuyacağım ki kopukluk olmasın genelden. Neyse, hayırlısı bakalım.

oyunsever94
Üye
Onuu bilmemde tufanla ben sana feci diş biledik bizi dark eldarlarla aynı odaya kapattın diye.Gerçi artık tufanıda fazla göremiyorum.Bir ara msni açsam fena olmaz.
Gabriel Archangel
Üye
Yooo ben gayet mutluyum... Taraf değiştim zaten... Yeni bir neslin babası olacağım... xD
oyunsever94
Üye
Pis heretic seni.Dur ben senin kafana çakayımda lightning boltu gör sen. =)
Lord Inquisitor
Üye
Sınavlar..... Tahminen herkes için geçerlidir bu durum :)
Lord Inquisitor
Üye
Eğer enteresan bir şey olmazsa, yakın zamanda oyuna bir dönüş yapacağız.
Ancak, 26 Nisan - 7 Mayıs arası Vize tarihlerim. Bunu da göz önünde bulundurup, gecikmeleri bekleyebilirsiniz.

Hatta, ben size ÖM atmadan, siz bence bu oyunu unutun şimdilik.
Maalesef, yaratıcılık damarlarım kuruduğu gibi, oyunu düşünebilecek hususi vakit de ayıramıyorum. Ancak, mutlaka size bir geri dönüş olacaktır.
anger rabbit
Üye
ben össye hazırlanıyorum şu aralar :) aslında arada foruma giriyorum neler olmuş bitmiş diye ama muhabbetlere katılmak biraz yorucu olduğu için izleyici olarak takılmayı tercih ediyorum.
KaRaDaVuT
Üye
ben oynamak istiyorum ama oyanyan oynatan falan yok galiba.
işyerindende okadar tribe girip black templar chaplain karakter sheet hazırlamıştım =(
Lord Inquisitor
Üye
Valla oynatan var. GM benim zaten.

De hepimiz oyundan çok uzak kaldık. Kafamda senaryo dağıldı falan. Ha toparlarım ve olayı bağlarım kısa sürede, zaten sonlardaydık.

Ama önce herkesin de bir araya gelmesi gerekiyor.
discussioncontroller