Süper Mario Galaxy
PiyanistPiyanist
Üye
Bu ne melun oyundur yav!!Gamerankings'de aldığı puanlarla Crysis'i,CoD4'ü,AC'i geçmiş hatta tüm zamanlardaki en yüksek puan alan oyunlardan biri olmuş çıkmış.

Mario şarap gibi,yaşlandıkca tadına tad katılıyor sanırım.
Misafir
İnanılmaz. Gerçekten evrensel bir saygı duruşu elde ediyor Super Mario Galaxy. Game Rankings'e göre (ki bu site bütün oyun sitelerinin puanlarının ortalamasını alan bir site) Super Mario Galaxy %97.3 ile gelmiş geçmiş en iyi ikinci oyun. Gerçekten çok acayip, dediğin gibi Cod4, Crysis, AC, HG, UT3 gibi bir dolu oyun yağdı başımıza ve aralarından en iyi notu alan hep bizim Mario oldu. Gerçekten acayip yahu.
Icarus
Üye
Bu oyunu $ahsen oynamadan nasil bu kadar iyi notlar aldigi hakkinda konu$amam. Zack and Wiki'yi bitirdim sayilir, sirada buna ba$layacagim. Gercekten dedikleri gibi varmiymi$ bakalim.
Misafir

Wii'im yok ama alasım geldi. Bu ne güzel şeydir...
PiyanistPiyanist
Üye
Valla bende ciddi şekilde Wii almak istiyorum.Hatta LoZ:PH'a bakım bakım bir Ds almak da lazım diyorum ama bu işin sonu meteliğe(AK47 ile) kurşun atmaya kadar gider.Helal olsun Nintendo'ya,söyleyecek başka birşey bulamıyorum.
Laçin
Üye
Müthiş bir oyun olmuş,mario bros 3 den sonraki en beğendiğim mario ;D
Zer0
Üye
Oynuycaktım zaten , ama aldığı notlar acele etmemi sağladı (ondan önce sonlarına yaklaştığım sunshine'ı bitirmeyi planlıyordum)

Yakında başlarım sanırım.

Ace: Bi ara tüm zamanların en iyi oyunu oldu Legend of Zelda :Oracle Of Time'ı geçerek SMG. Şimdi yine 2. olmuş. 3.oyun da Metroid Prime zaten, Nintendo'yu böyle görmek şaşırtıcı ve güzel
PiyanistPiyanist
Üye
Gamespot'un yılın oyunu seçimi,Super Mario Galaxy.
PiyanistPiyanist
Üye
Hehehe.Gametrailers'ın seçimi de... SuperMarioGalaxy.
http://www.gametrailers.com/player/29286.html
Zer0
Üye
Güzel oyun bitireli oldu baya :D ancak 60 yıldız hiçte kesmedi beni , hiç zorlamadan bitti. Ben şimdi oyunu yeni yeni challenging buldum (105 yıldızdayım) 120'ye az kaldı :D
DharkanDharkan
Üye
DS'de varmı SMG?
discussioncontroller