Süper Mario Galaxy
Vaizard
Üye
Öeh, ben buraya neden mesaj atmamışım. :D Ben 57. yıldızdayım, (sanırım) kim ne derse desin gerçekten aldığı puanları hak eden bir oyun. (nokta) Bölüm tasarımları, müzikleri, Wii'ye göre grafikleri çok harika. Başlarda biraz basit ama son bölümlere doğru zorlaşıyor.
Zer0
Üye
Geçen hafta 120 yıldızla bitirdim oyunu, sonunda açılan tek şey Super Luigi Galaxy oldu :) Onu da oynamayacağım zaten :D
Sims 2 Ustası
Üye
e ama 121. yıldız falan da varmış hani? Oynasaydın?
Zer0
Üye
Luigi ile aynı 120 yıldızı bir daha oynamak istemedim açıkcası, hiçbir değişiklik yok zira.

121.yıldızın da o kadar önemi yok:
Spoiler:

Oyunun başındaki festival alanında 100 purple coin topluyorsun extra'dan, o kadar...
Sims 2 Ustası
Üye
haaa öyleyse tamam. Ama ben şu kaç defa öldüğümüzü göstermeyi merak ettim.

Zer0, senin avatarın da statik avatar mıdır nedir, iki gün aynı avatarı kullanmıyorsun.
Zer0
Üye
statik olsa sabit kalır hiç değişmezdi, dinamik olmasın ? :tunes:

Valla yeni bir akım başlıyor, değiştiriyoruz avatarı :P , sen de avatar kullanmıyorsun ?

Sims 2 Ustası
Üye
bi ara Sonic'li avatarımı SimsTR'den taşıyacağım ama, şimdilik böyle dursun.

Statik elektrik sabit miydi? O zaman kinetik diyelim, dinamik olmasın.
e.S
Üye
"Kinetik" harekete dayalı usta, "dinamik" doğru kelime yani :)

Zamanında Mario 64'ü 120 yıldızla bitiren adama tavsiye eder misiniz şimdi bu oyunu? (cevabı bilip gaz mesaj beklemeler.. ;))
Zer0
Üye
Yani sonuç olarak aynı oyun olsa da, Mario 64'ün ilk 50-60 yıldızı kadar zorlanacaksın anca. 100 yıldıza kadar oyunu sadece oynayacaksın, bi son 20 yıldız kasabiliyor azıcık...
e.S
Üye
İyidir baba, eskiden zehir gibi oynuyorduk, şimdi düşen performansı dengler ;)
discussioncontroller