OGZ kursak nedersiniz?
cashmelek
Üye
8 olduk agalar:) varmı arttıran.
Ineffable
Üye
Ne kursagi? OGZ yutak nedersiniz?
Big Boss
Üye
OGZ Pursaklar.
Skyman
Üye
Team ve GvG isteyen varsa yapalim birseyler; özlemisim oyunu :) karakter adınızı pm atarsanız ekleyim. Hatta hali hazırda bir loncanız varsa katılalım. birincil meslek mesmer; 2.si degisken.
cashmelek
Üye
valla şu an bulundum guild türk guildi isteyene pm ata bilirim yada guld kuralım fark etmez  yeterki yapalım bişiler :D
AgnusDei
Üye
Arkadaşlar benim bir guildim var zaten, Göker de ilk ve tek üye :D Bence yeni lonca kurmak için para harcamak yerine, kurduğum (ah giden paralarım) loncaya katılın derim, hem ben uzun süreler oyunda oluyorum. Benim karakter level 20 Necromancer-Monk. İsmi ise Ezzat The Archlich. PvE ağırlıklı oynamaktayım ama PvP'de de katılırım sorun değil.
bfrheostatbfrheostat
Üye
Hala oynayan var mı? OGZ guildi kuruldu mu :)  PvP'sini anlamaya çalışıyorum ve oyunda yeniyim. Beni de aranıza alsanız; güzel güzel kapışsak birileriyle ^^  (oynadığım karakter Agent Carina Miller olarak geçiyor :))
bfrheostatbfrheostat
Üye
Kimse yok mu yahu :P
cashmelek
Üye
valla hocam bende oynamak istiorum ama artık çok zor hem ise baslamam hemde pc ninbozulup mac te olmam dan dolayı bir sey yapamıorum gerc hos 3 parti azılımlarla gene oyuu açtım duruor makinede ama sessiz sakin takıldım guld oyunda hala bir kaç türk var ama onlarda benim gibi nadir takılıorlar ama genede ismimi yazıorum olaki girerim takılırız beraber Anzet Talu karakterin ismi sana iyi eğlenceler gercekten cok kaliteli bir oyundur ama iste türklerin olmaması sıkıor acıkcası diğerleri ile de pek takılmıyom hepsinin d.tü bası oynamıs nerdeyse kendini tanrı sanan bile var oyunun zevk olduğunu unutuyorlar.
bfrheostatbfrheostat
Üye
Dediğin gibi, oyuncuların çoğu öyle olmuş maalesef...
discussioncontroller