Otostopçunun Galaksi Rp'si - Rp Dışı (Ayrıca hala katılabilirsiniz oyuna)
DharkanDharkan
Üye
Başka bir sitede böyle bir rp yapmayı düşünüyordum fekat talep olmadığından yapamadım, buraya açmaya karar verdim bugün, belki isteyen olur diye.

Bu oyunun amacı otostopçu rp'si yapmak bi kere. Ejderha kesmeyecek, savaş yapmayacak, item toplamayacaksınız, rp yapacaksınız, yaptığınız en eğlenceli rplerden biri olması potansiyeli var.

Kitapları bitirmemiş olsanız bile belli bi yere kadar okumuş olmanızı istiyorum oyuna başlamak için , yoksa saçmalıklar oluyor. Kitapla alakalı bi senaryo değil ama nasıl bi rp yapacağınızı bilmeniz açısından önemli.

Oyuncu sayısına gelecek olursam, 42 oyuncu alıcam :P (şaka yaptım evet). 6 yada 7 oyuncu almayı düşünüyorum, fazlasıyla uğraşabileceğimi sanmıyorum. Oyun talep olupta kesinleşirse sizden karakterleriniz hakkında ne tür detaylar vermenizi istediğimi söyleyeceğim.

Okuduğunuz için teşekkürler. =)
Lightbringer Lord
Üye
Koltuk olabilir miyim?
bario
Üye
Ben de Mark's & Spencer havlu olayım o halde :P
cemreserpal
Üye
Havlusuz bir yere gidilmez, orası doğru.:P
"Bir havlu, yıldızlararası seyahat eden bir otostopçunun sahip olabileceği neredeyse en işe yarar şeydir..."
Not:Gittim kitaptan baktım, evet..
ElegostElegost
Üye
Kitapları okumayı bu kadar ertelersen elegost, bunu da kaçırırsın işte. Peh.
akif87
Üye
Havlusuz çıkmam abi..Artık bende çantamda bir havlu barındıracağım.
Gord10Gord10
Üye
İşte, aradığım buydu! Oyuna katılıyorum.
SweetNightmare
Üye
I'm in..
akif87
Üye
Bende varım daha once bu tarz bir oyunla deneyimim olmadı ama otostopcunun galaksi rehberi nize rehber olsursa neden olmasın..
DharkanDharkan
Üye
Bir kaç gün daha bekleyelim, sonra ben karakter detaylarını isteyeceğim sizden. :) Teşekkürler ilginiz için.
oyunsever94
Üye
Hala yer varmı benim için?
discussioncontroller