Otostopçunun Galaksi Rp'si - Rp Dışı (Ayrıca hala katılabilirsiniz oyuna)
DharkanDharkan
Üye
cemreserpal, oyunsever.

Bekliyorum hala.....
cemreserpal
Üye
Benim internet sonunda geldi.(Umarım bundan sonra da gitmez->Bir hafta(E3 haftası hem de) internetsiz kaldım!..)
oyunsever94
Üye
Abi bende postlamaya başladımda dünyadaki her canlı için zararlı olan teletubbies müziğle nasıl orgazma girer lan bu manyaklar.Tamam kötüye birşey olmaz ama bu kadarıda fazla abi yav.İntihar edicek Grak nerdeyse.
cemreserpal
Üye
Oyunsever galiba son paragrafı iyi okumadın, yada ben yanlış anladım. Sanırım diğerlerinin yanına gittik.
Spoiler:

..

"Jake aslına bakarsan bende tam Altın Kalp'i denemeyi düşünüyordum, daha hiç test edemedim, ha bu arada tam olarak çalışıp çalışmayacağı belli değil, yani Marvin öyle söylüyordu. Marvin bagajda, onunla da tanıştırırız arkadaşını bi ara.

Hadi şimdi şu aleti bir deneyelim."

Görünüşe bakılırsa Zaphod Beeblebrox'un beyninin gizli bi köşesinde (hangi beyni olduğunu kendide bilmiyor) bu işlere yönelik bi yetenek varmış ki, mükemmel bir şekilde çalışıyor makine. Pan Galaktik Gargara Bombasını hamuduyla yutmak etkisine maruz kalıyorsunuz hepiniz (Zaphod hariç, o alışık) ve etrafın dalgalanması durup şekillenmeye başladığında arka koltukta koskoca iricene birinin ve Jake'in kucağında başka birinin olduğunu görüyorsunuz.

"Hay Lanet. Trillian burda olsa bu olanlara gülerdi sanırım, yine 2 otostopçu kurtardık Vogon'lardan. Nefret ediyorum senden Altın Kalp"

"Ha, işin güzel yani çok iyi çalışıyor alet."

Sayfa uzamasın diye spoiler içinde. :) + Niye kucaktayım ben! :P
DharkanDharkan
Üye
Sizi kurtardım ben ordan son postta. xD
SweetNightmare
Üye
Kucaktakinin sen olduğunu nereden biliyorsun? Yoksa öyle mi hissettin? O_O Allahım neler diyorum ben?
cemreserpal
Üye
Biz ikimiz(Grak ve Nissan) kurtulduk, koskoca irice birinin Grak olması benim olmamdan daha büyük bir ihtimal olarak gözüktü, eh bir ben varım yani o zaman?:)
oyunsever94
Üye
Adam haklı.
SweetNightmare
Üye
Rahatladım şu anda tamam.
cemreserpal
Üye
@bario
Zaten ilk başta "Ayağa kalkıp," yazdım ya..
discussioncontroller