Otostopçunun Galaksi Rp'si - Rp Dışı (Ayrıca hala katılabilirsiniz oyuna)
DharkanDharkan
Üye

Ben böyle kaptana hayır zoruma giden 4.50 m boyundayız kaslı bir warhammer 40k orkuyuz genede 2 ezik vogon eziyor bizi.

Adam akıllı bi karakter hazırlasaydın sende, yani benim seni evrenin kralı yapacağımı sandıysan yanılmışsın. xD
SweetNightmare
Üye
Abi o ... bombası içki demi, yanlış hatırlamıyorum? ( pan galaktik gargara bombası demek istedim. )
oyunsever94
Üye
Hayır kral olmak istemiyoruz eğlenceli rp yapmak istiyoruz ork da bunun için biçilmiş kaftan hadi yakalanalım bakalımda(zaten bu potansiyeli yüzünden ork seçtim(gayet adamakıılı yok gidip katı bir karakter yartamamı beklemiyordun herhalde)) birde vogon gemisinden başlayacagım içime doğdu abi yaaaa.Kesin vogonların ortasından başlarız diye.Neyse artık kulak tıkaçları nerdeydi benim.

Neyse güzel gidiyor oyun hem karşıma dhaa ork rpsi yapıcak çok fırsat çıkıcak heyecanla bekliyoruzz. :D :D :D
DharkanDharkan
Üye
Azıcık meşgulüm bu aralar ama yarın cevap atmaya çalışacağım. :( Kusuruma bakmayın lütfen.
SweetNightmare
Üye
Önemli değil, buralardayız biz nasıl olsa! Abi senden ricam, eğer küçük aralarda girebiliyorsan, Rp yavaş da olsa ilerlesin.. Ama çok doluysan, anlarım!
DharkanDharkan
Üye
Bu arada Jake ve Akuma, siz içmeye ve rp yapmaya devam edin kafanıza göre. :) Ben biraz rp yaptıktan sonra siz zar atıp kazananı belirleyeceğim.
SweetNightmare
Üye
Ona göre değilde, ben şimdi Jake'e kafa atıcam, ona göre zar at! :D
oyunsever94
Üye
Yaaaa ben orda olup ikinizede kafa atıcaktım off yaaaa.Çabuk arkadaş yetişelim u iki sarhoşada bizsiz başlamasınlar kavgaya.  =)
cemreserpal
Üye
İnternet sorunum vardı da bir sitelere erişmedim. :) Neyse, sıra DMde sanırım..:)
DharkanDharkan
Üye
Pardon bugün yazamayacağım gerçekten (dün yazamıycam diyip yazdım mesela :F) Başım çatlıyor okuyup mesajları adam akıllı bişey yazamadım bi türlü.
discussioncontroller