South Park
Misafir
South Park, 1997 yılından itibaren, 18 yaşından büyükler için yayınlanmakta olan ABD yapımı animasyon komedi dizisi. Yaratıcıları Trey Parker ve Matt Stone'dur. ABD'de Comedy Central kanalında oynamaktadır.

http://tr.wikipedia.org/wiki/South_Park
EreN
Üye
sahi cnbc-e de göremiyorum artık ne oldu?
Misafir
yeni sezon yakında
Laçin
Üye
6. sezona kadar izleyip bıraktım.Şu anda sindirilmekle meşgul daha sonra diğer sezonları izleyecem ;D
ForzaeagleForzaeagle
Üye
Ara ara izlerdim ben bu diziyi.Şu aralar fırsat buldukça izlemekteyim.Yalnız şu ilk sezonda dizinin başında çıkan abiler kimdir?
Diziyi yaratanlar mı? ???
Misafir
evet ilk 2 sezon öyleydi
fluxdemon
Üye
ne zaman başlıyor bir bilgisi olan var mı ?
CrashSencer
Üye
Yakında yazıyor herhalde önümüzde ki 1 ay içerisinde başlar , Pazar günü saat 24'de tekrarları var sadece şu anda
GrieverGriever
Üye
South Park 8. sezona kadar gayet güzel gidiyordu ama 8'den sonra iyice saçmalayama başladılar. Artık komik olmaktan çıktı. Birde epey tepki ve uyarı aldılar galiba ki artık o kadar saldırgan, o kadar tabu tanımaz değiller. Fakat 10. sezondaki Wii'li bölümlerin hakkının verilmesi gerekir o başka.
jayjauy
Üye
Gerçekten wii ile ilgili bölüm çok güzeldi.Cartman'nın mağazanın önünde come on,come on diyerek volta attığı sahnede kopmuştum :)
Misafir
Tsst bölümünde de Cartmanın xbox360 sahibi olduğunu hatta hastası olduğunu görüyoruz.

Beğenenler: gordonjack

discussioncontroller