The Elder Scrolls II: Daggerfall
Wolfspirit
Üye
Efsane oyun... Yıllardan beri oynarım, bitmiyor zaten oyun. Müziklerini de severim nedense. Serinin en iyi oyunudur bence. 

holola
Üye
grafikler çok kötü ya :D morrowindden veya obliviondan sonra oynayası gelmiyo insanın :)
Icarus
Üye
holola sen grafige gore oyun oynuyorsan zaten ba$tan kaybetmi$sin. Zamaninda cikmis bir suru guzelim oyunu oynamayacaksin demekki. Senin kaybin..
holola
Üye
bu kdr ağır olma ya!(ki msjıma bakarsam benimkide ağır bir eleştiri ama aslında eleştiri niteliği yok çünkü o zmn grafikleri :) ) :) ben sadece şu an morrowind ve oblivion varken oynayası gelmiyor demiştim oyun o zamanlarda tabiki çok iyidir :)
magician
Üye
Daggerfall mükemmeldi! Saç baş yoldurtan hatalarının fanıydım. Niye bilmiyorum, hep Alik'Ra ya yerleşiyordum (yanlış yazmadım inşallah, saçmaladığından ötürü oynayamıyorum XP'de). Düzgün çalışsa yine yükler oynarım.
Wolfspirit
Üye
DosBox ile düzgün çalışıyor oyun...

http://dosbox.sourceforge.net/
holola
Üye
oynasammı dedirttiniz yalnız :D
Misafir
Oynasam mı deme Holola, oyna!:)
SwordwolfSwordwolf
Üye
Morrowind'e kendimi çok kaptırdığım için listemde ondan sonra gelen fakat efsane oyunlar listesinde mutlaka bulunması gereken bir oyun Daggerfall.
Misafir
gameshow dergisi zamanıydı bu oyunun adını duya duya eh yeter be ne bu diyerek oynamıştım... iyikide oynamışım gerçekten klasiktir bu oyun.
Xerian
Üye
valla morrowindi oynadim ama hep su daggerfall da kaldi aklim nedense  bilmiyorum!!
discussioncontroller