Dark Ages Vampire - RP Dışı
AdramelechAdramelech
Üye
Spoiler:
[center][img width=100 height=215]http://img3.imageshack.us/img3/2779/96519136ka4.png[/img][/center]

Karanlık Çağ. İnsanlar bugünlerde, o zamanları Karanlık Çağ olarak anıyorlar. Onlar için öyle olabilir. Ancak bizim için, hiçte öyle değil…

Avrupa veba ile ilk kavrulduğunda, bütün insanlar korktular, sandılar ki veba bir lanet, bir hastalık… Haha… Aptal ölümlüler… Hayır, vebayı bizler çıkarmıştık. Aslında, veba bizdik. Kindred’in yükseliş çağıydı o zamanlar. Görkem, şehvet, güç… Hepsi bizimdi.

Papalar bile bizim emrimizde, hatta bazıları Kindred'dendi. O zamanların karanlığını biz oluşturduk. İnsanlar korktular, biz kırbacı daha çok vurduk. Onlar direndiler, kanlarını içtik. Öldüklerinde ise yaktık. İşte böylelikle İnsanların Karanlık Çağı başladı. Bizim içinde bir altın çağdı.

Avcılar geziniyordu etrafta. Sadece çok iyi birkaç tanesi ayakta kalabilmişti. Salak ölümlüler… Neyle uğraştıklarını bilmiyorlardı. Pek çoğu bize katıldı, kalanlarını büyücü diye yaktık.

Büyücüler mi? Evet, onlarla da çok uğraştık o zamanlarda. Ne olduğumuzu şaşırttılar bir süre… Sandığımızdan güçlüydüler, evet, ama yinede onlar insandılar. Pek çoğunun avladık. Öldürdük ve kilisemizin yardımı ile yaktık, insanlar böylelikle istedikleri için değil, korktukları için emrimizde kaldılar. Kan ve Dehşetten yeni bir Avrupa yarattık.

Önümüzde hiçbir güç duramıyordu.

Biri hariç…

Kurtadamlar…

[center]________________________________________________________________________________________________________[/center]

Oyun Hakkında;
Klasik frp olarak oynanacak. zarlardan gelen sayılar söylenmeyecek, direk etkisini göreceksiniz. Aynı zamanda sistemi bilenler bu böyle değildi ki bu şöyle değildi ki diyebilirler ancak zaten değiştirilmiş bir versiyonu oynayacaksınız (Tabi ki çoğu temel şey değişmemiş olacak :) ).

Klanlar
Spoiler:
Klanlar ve sistem hakkında pek bir şey bilmeyenler benimle iletişime geçebilirler, elimden geldiğince yardımcı olacağım :)

Klanlar
-Daeva
-Gangrel
-Mekhet
-Nosferatu
-Ventrue

[center]________________________________________________________________________________________________________[/center]

İskandinavya Grubu
*Oldboy "Ventrue"
Misafir
[red]Ben varım :)[/red]
Apprentice
Üye
I am in too.

(oyunu bitirdim ama klanları unuttum, şu yer altında yaşayan yaratığa benzeyen bir ırk vardı, ondan olmak istiyorum. Fakat beni ihtiyaca göre random bişi de yapabilirsin Adra)
FLC
Üye
Malkavian olursam varım =).
AdramelechAdramelech
Üye
Tüm klanlar var, tabi ki olur :)

Düzenleme; Katılmak isteyenler klanlarıyla beraber belirtsinler lütfen :)
Misafir
[red]Ventrue klanı olmak isterim.

edit: Klanlar arasında yokmuş yalnız :) o zaman ben bi Toreador olayım.[/red]
CoraxCorax
Üye
oaeaeaeaeah. ohş. okulun bilgisayar labında orgazm oldum resmen. bir malkavian olarak beni de ekleyin.
Laughing Madcap
Üye
"when a malkavian speaks listen. when a malkavian acts leave. when two malkavian gather run !"

Aynı grupta 3 malkav? Dünyanın sonu olur heralde. O yüzden Brujah olayım ben.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Malkavian oynatmak çok zordur ama onu da göze alın... Ben gangrel olacağım
FLC
Üye
O zaman ben klanımı Ravnos olarak değiştireyim, kumarbaz-çingen bir şey olurum artık.
oyunsever94
Üye
Tzimisce olayım ben.
discussioncontroller