Warhammer 40k The Mischief
Kalixis
Üye
Kalixis'in hızlı bir şekilde karar vermesi gerekiyordu.Bu değişik soğuk onları öldürecekti.Kalixis bağırmaya başladı:``Raven sero siz alev makinelerini çıkarın,ben de yağ tenekesini getireyim,onu yakar daha sonra onu yuvarlayarak Engizisyon karargahının kapısına kadar götürürüz.Kapıyı yakar ve ısınırız´´ dedikten sonra yola koyuldu.
talonmaster
Üye
"pekala raven gene üçümüz biradayız."dedikten sonra yola koyuldu.cephaneliğin olduğu yere geldiğinde alev makinesinin cephanelerini ve alev makinesini de tabi ki çıkarmak için kazmaya başladı.soğuk dondurucu düzeydeydi.ama bütün gücüyle topraya asılıyordu."bu iş bittiğinde o commoragh cadısıyla görülecek bir hesabım var."dedi.bir psişik olduğuna inanmıyodu çünkü kesin bu kullandığı ekipmanlarla ilgiliydi
anger rabbit
Üye
"Yine kandırıldık" diye geçirdi içinden Raven. Kapıdan geçerken tuhaflığı hissetmiş olmasına -ve eye of terrora bu kadar yakın ikamet eden tanımadığı bir dark eldar kabilesinin varlığından süphelenmiş olmasına- rağmen, kapıdan geçtiklerinde yalnız olmalarından, aldatıldıklarını kesin olarak anlamıştı. "Eldara hiçbir zaman güvenememişimdir zaten" diye söylendi.

Fakat önünde acil olarak düşünmesi gereken daha önemli sorunlar vardi. Burada donuyorlardı ve bir an önce ısınamazlarsa ölmeleri işten bile değildi.

Kalixis... Kapıyı yakmayı önermişti. Soğuk imparatordan önce geliyordu demek ki. Kapıya, yağ tenekesine ve Kalixis'in söylediği cephaneliklere baktı. Bu kadar kısa sürede bunları birleştirip ateş yakmak imkansız görünüyordu. O kadar kumu kazıp silahları bulsalar bile donmadan önce kapıya varabileceklerinden emin değildi. Yine de Seronun kazmaya başladığını görünce yanına gidip yardım etmeye karar verdi.
Gabriel Archangel
Üye
Gabriel ahmak Verminaard'ın söylediklerini dinliyordu gözleri az önce parçalanan Lordundan arta kalanlara dikilmişken; Sende bir uzay sülüğünde olandan bile küçük bir beyin var Verminard... Hangi cüretle Lordumu kafirlikle suçlayabilirsin seni ork tohumu, hangi cüretle beni imparator'u unutmakla suçlayabilirsin seni sıçan! Kör müsün seni işe yaramaz sülük..? Benim lordumun içinden uyandı değil mi o lanet Avatar? Benim takipo ettiklerim mi böldüler Imperium'u... Ha? Söylesene seni kâfir köpeği! Kimin tarafı yarattı bu yıkımı, ahmak herif! dedi Lorum'a, ve ilerlemeye başladı; Kimin adına yargılayacaksın beni? İhanet ettiğin İmparator adına mı? Yoksa en başından beri herşeyi hazırlayan Blade adına mı? Yada bilmediğim başka sırlarınız mı var, siz kâfirlerin? Ben bir din adamı değilim Verminard hayatımı İmparator'a, İmparatorluğa ve Raven Guards'a adadım, bu uğurda ölmek için yaşıyorum, şimdi hala şansın varken o lanet olasıca körlüğünden kurtul, kurtul ve en azından sonu yıkım bile olsa bu şeylere karşı savaşmak için benimle yürü, yada geride kal..! Lorum'un yanından geçip yavaş adımlarla ilerlemeye başladı...
oyunsever94
Üye
-Anlamıyorsun.Düşünemiyorsun.O zaman bu savaşta nasıl başarılı olmayı bekliyorsun.

Lorum yavaş adımlarla Gabrieli takip etmeye çalıştı ama onun aksine o düşamanına karşı kullanabileceği birşeyler aradı.Bir zayıflık veya bir nesne.
Lord Inquisitor
Üye
----------------------DM-------------------

Turn 1:

Aşırı soğuğun artık iliklere kadar işlediği ve damarlardaki kanı bile dondurmaya başladı yıkıntı halindeki Imperium üssünde Kalixis çok zor adım atarak ilerdeki Fusion Oil variline gitmeyi başarmıştı. Açıkta durduğu için de birkaç tekme ile yatırmayaı başarmıştı. Daha sonra fıçıyı geride bıraktığı Sero ile Raven'ın yanına yuvarlaya yuvarlaya getirdi. Varilden gelen yoğun kıvamlı seslere bakılırsa varil doluydu.

Sero ve Raven beraberce kazmaya başladılar. Anormal soğuğun ölümcül etkisine göğüs gererek kumları Alev makinalarının üzerinden atmaya başladılar ama elleri hissizleşmeye başlamıştı. Çok zorlanmaya başlamışlardı. O sırada Kalixis Fusion Oil varilini yanlarına yuvarlamayı bitirmişti. Bu sırada da Sero ve Raven birlikte bir tane alev makinasını çıkarabilmeyi başarmıştı. Silahın benzini doluydu.

Turn 1 Bitti.

Kalixis Frostbite (1/3) ---- %33 of total HP frozen
Sero Frostbite (1/3) -------%33 of total HP Frozen
raven Frostbite (1/3)-------%33 of total HP Frozen
----------------------------------------

Çevredekiler:

Önünüzde Fusion Oil tenekesi
Bir adet tam dolu Alev makinası
200 metre ilerde Engizisyon Karargahının dev ahşap kapısı

Bilgi: Bir turda 100 metre yol alabilirsiniz. Ateş yandığı sürece Frostbite işlemez.

Bilgi: Fusion Oil varili fazla ısıtırsanız havaya uçar ( D 20 + 15 ) yani zor ihtimal ama mümkün.

Bilgi: Yanan varili sürükleyebilmek için alev makinasını sopa olarak kullanın.

Turn 2 Başladı:
Lord Inquisitor
Üye
-------------------DM----------------------

C'Tan Tomb World
----------------------------

Lord Blade manzara karşısında hiç etkilenmemiş gibiydi. Lord Avarax'a bakarak ne yapacağını izledi. Ancak, 4 metrelik devasa Necron Lord'u hiçbir şey yapmıyordu. Derin yeşil gözleriyle C'Tan avatarını izliyordu.

Collector of Souls ise Gabriel ile Lorum'un karşısındaydı. Muazzam bir güç karşılarındaydı. Collector çığlığa benzer bir ses çıkardı ve elektriksel bedeninden iki yıldırım gibi uzantı fırladı. Daha ne olduğu bile anlaşılamadan bu yıldırımlar Lorm ve Gabriel'in bedenini sarmıştı.

Collector of Souls tek bir kelime bile etmeden ikisi birden metalik köprüden aşağıya savurdu.

Ve Düştüler.....

Oldukça uzun bir süre düştüler ve düşerken ses çıkarmadılar. Gabriel da Lorum da gözlerini kapatmışlar ve kendilerine doğru yaklaşan yeşil gözleri, Necron savaşçılarını bekliyordu. Düşüşün etkisiyle kesin öleceklerdi ve bu aslında onların tek tesellisiydi.

Ancak bekledikleri gibi olmadı. Düşüşleri sırasında bir tür Warp kapısı açıldı ve Gabriel ile Lorum bu kapıdan geçerek sertçe ama ölümcül olmayan bir şekilde kuma yapıştılar. Yeniden Rüzgarı, temiz havayı hissedebiliyorlardı. Ancak, gözlerini açmamışlardı.

----------------------------------

Yıkıntı halindeki Imperium üssünü tepeden gören bir mevkide Eternal Sister Sevelana önlerine düşen Raven Guard ile Grey Knight'a bakıyordu. Dark Eldarlar etraflarını sarmıştı.

Eternal Sister yakındaki Haunter'a baktı ve sordu:
-"Bunlar onlar mı?"

Haunter ses çıkarmadan başıyla onayladı.

Eternal Sister Sevelana gür bir sesle bağırdı:
-"Bize bir can borçlusunuz insancıklar!"

Bu ses üzerine Lorum ve Gabriel gözlerini açtılar. Etraflarında Eldarlar vardı. Ancak tek bir farkla bunlar Dark Eldar'dı. Hepsi silahlarıyla nişan almış, onları çevrelemişlerdi. Ve ilerde ise....

Hem Lorum hem de Gabriel ortada yer alan uzun boylu, kadın Eldar'ı tanıdı. Engizisyon Hapishanesinde savaştıkları, Lord Blade'nin esir aldığı Farseer'dı bu! İsmi neydi, Alween deniliyordu. Ama bu farseer gitmiş yerine bir Dark Eldar gelmişti.

Kıpkızıl gözleri ve beyaz üçüncü gözüyle bu uzun boylu Eldar onlara bakıyordu:
-"Can borcu ödeme gerektiririr insancıklar. Ve ödeme meblası da büyüktür."

-----------------------------------------------

[DM: Siz henüz Sevelana'nın ismini bilmiyorsunuz. Karşınızdaki dark Eldar'ı Farseer Alween olarak zannediyorsunuz.] 
oyunsever94
Üye
Lorum ayağa kalktı.Bütün heybetiyle eldarlara tepeden bakıyordu.Silahsızdı.Karşısında evrenin en sadist ırkalrından biri bulunuyordu ve bu ırkı en az diğer ırklar kadar onlardan nefret eden kardeşlerinden bir farseer yönetiyordu.

-Garip.Dark eldarında alaitioc farseerları tarafından yönetildiğini bilmiyordum.Sana borcumuz oldugunu söylüyorsun.Benimse sana hiç bir borcum olamaz.Şimdi yolumdan çekilin.

Kalixis
Üye
Kalixis 200 metre uzağındaki kapıya baktı.Tek kurtuluşları o kapıymış gibi gözüküyordu.O yüzden sero ve raven'a dönüp:``Şu varili hemen yakalım´´ dedi ve sonra da ekledi:``Kapıya kadar zorlu bir yolumuz var´´ ve işe koyuldu...
talonmaster
Üye
"pekala başlıyoruz"dedi şero kollarını zar zor hissediyordu.büyük bir acıyla da olsa alev makinesini kaldırdı ve tetiğe biraz bastı.ateşi gördüğüne bu kadar sevineceğini bilmiyordu
discussioncontroller