Warhammer 40k The Mischief
Gabriel Archangel
Üye
Ölüm, öüm ve bir an sonra Kaos'tan bile kötü olan Dark Eldar... Delilik bir an zihninin kıyısında uyandı ve histerik bir kahkaha yükseldi Gabriel'den... Müthiş bir İroni zinciriydi, İmparator'a sadık olması gereken Engizisyon köpekleri Heretizm'e kaymış, bir C'tan Avatarınca uçurumdan fırlatılmış ve normalde kendisini işkenceyle gebertmesi gereken Dark Eldarlarca kurtarılmıştı...

Seninle evlenmemi istemeyeceksin herhalde Alween! dedi Eternal Sister'a kahkahalar atarak; delilik giderek güçleniyordu... Birden başını gökyüzüne çevirip İmparator'a seslenmeye başladı ciddi bir ifade ile; Bu bir sınav değil mi Lordum? Bütün bu günahkarların, kafirlerin ve hainlerin arasında kalmam bir sınav değil mi?

Sonrasında Lorum'a bir süre baktıktan sonra Eternal Sister'a dönüp; Konuş! dedi...
oyunsever94
Üye
Gabrielin kahkahaları Lorumun canını sıkıyordu.Ama Gabriel bir konuda haklı olabilirdi.Kendi kendine mırıldandı.

-Lordum eger bu bir sınavsa diliyorumki geçemeyen kardeşlerimizi affet.
Lord Inquisitor
Üye
-------------------------DM--------------------

Yıkık Imperium üssü....
--------------------------

Kalixis ellerinde kan geri çekilirken fusion oil tenekesini yuvarlayarak Sero ile Raven'ın yakınına getirebilmişti. Normalde o kadar kolay bir işti ki bu Kalixis bunu tek bir tekmesiyle bile yapabilirdi ama şimdiyse o bir tanecik varili getirmek bir azap olmuştu.

Sero ile Raven ise beraberce kumu kazarak zorlukla da olsa bir Alev makinasını dışarıya çıkarmıştı. Sero artık parmaklarının hissizleştiğini görüyordu. Derisinin rengi kangren mavisine dönmeye başlamıştı. Son bir gayret ile alev makinası ateşledi ve

Fusion Oil tenekesi içten içe yavaşça yandı. Taze Fusion Oil kokusu berbat da olsa etrafa harika bir ısı yaymıştı. Isının etkisi ile Sero, Raven ve Kalixis ölümcül soğuktan korunuyorlardı.

(Misfortune Check: FAIL, Flame Pressure: +10 (Success) Duration: 5 Turn)

Şimdi alev alev yanan teneke önlerinde bir şeye karar vermeleri gerekiyordu. Bu varil sonsuza kadar yanacak değildi ve ekseriyatla harekete geçmeleri gerekiyordu.

-------------------------------------------------

TURN 2 bitti. FROSTBITE şimdilik işlemiyor.

Çevredekiler:

200 metre ileride Engizisyon Karargahı kapısı (15 metrelik, ahşap)

Turn 3 Başladı.
Lord Inquisitor
Üye
-----------------------------DM-----------------------------

Kızıl Çöl...
------------
Eternal Sister Sevelana Raven Guard Binbaşısı Gabriel'in histerik kahkahasına tahammül etmiş olsa da son sözünün üzerine adeta bir fırtına olmuştu. Kızıl gözleri devasa bir şekilde açılmış ve ortadaki beyaz üçüncü göz adeta bir yıldız gibi parlamaya başlamıştı.

Sinirli olduğunu anlamak çok da zor değildi.....
-"KONUŞ HA?....KONUŞALIM!"

Eternal Sister iki elini bir yay çizer gibi havada savurdu. Ellerinin çizdiği yay havada bir anda kızıl bir enerji dalgası haline geldive bu enerji dalgası Eternal Sister'ın elinde bir kırbaçmışçası havada uzandı. Sanki bu enerjinin kendisine ait bir aklı var gibi ustaca hedefine kilitlendi ve yılan asaletinde Gabriel ile Lorum'a atıldı.

Bir insanın algılarının çok daha ötesinde bir hızla bu enerji dalgası Gabriel ve Lorum'a aynı anda dolanmış ve onları bir anda yan yana getirmiş ve bağlamıştı.

Şimdi Gabriel ile Lorum sırt sırta bağlıydılar. Bacaklarının arasından, koltuk altlarından, Kasıklarının çevresinden, Boyunlarının çevresinden geçen, birbirleri üzerine dolanan ve çaprazlaşan bağlarla adeta bir paket gibi düğümlenmişlerdi. Eternal Sister bu enerji bağını birazcık sıkılaştırarak ikisini de et parçalarına dönüştürebilirdi. Ancak, şimdilik bunu yapmıyordu.

Eternal Sister daha sonra ellerini yavaşça yukarı doğru kaldırdı. Bir şeyi kaldırıyormuş gibi yapıyordu. Aynı anda Lorum ve Gabriel da havaya kalkmaya başladılar. Yerden 50cm kadar yükselince durdular.

Eternal Sister Sevelana Asasını bir kenara bırakarak zırhının eldivenlerini çıkardı. Oldukça uzun  ve keskin tırnaklı(ya da parmaklı belli değildi) elleri gözüktü.

Eternal Sister Sevelana yavaş, kırıtarak Gabriel ve Lorum'un yanına yaklaştı. Zarafet, seksilik ve kadınsılık her yerine işlemişti.

Sevelana Gabriel ve Lorum'a iyice yaklaştı. Sadece tek hamlede hem Lorum'um, hem de Gabriel'in kasıklarını öretn zırh kısımlarını kavradı ve kolayca söktü. Power Armor'un bu kadar parçalanması şaşılacak şeydi. Lorum'un ve Gabriel'ın pantalonları açığa çıkmıştı ve elbette o pantalonların altında değerli hazineleri vardı.

Eternal Sister Sevelana Bir anda kafasını kaldırarak Lorum ve Gabriel'e baktı. Onlar da bakıyordu. Sevelana sadistçe sırıtarak
-"Evlenmek ha? Neden olmasın? Bakalım o erkeklik zımbırtın olmayınca da evliliğe bu kadar hevesli olacak mısın?"

Eternal Sister bir anda hem Lorum'un hem de Gabriel'in penislerini kavradı ve öyle bir sıkmaya başladı ki Lorum ve Gabriel diri diri yansa bu kadar acımazdı. Zaten acı acı haykırmaya başladılar.

Sevelana avuçlarının içinde penisleri adeta eziyordu. Sivri parmakları pantalonları delmiş deriye saplanmıştı. Bütün bu acıya bir de enerjiden oluşan ipin giderek sıkılaşması eklenmişti.

Eternal Sister nefretle bağırdı:
-"Burada İmparator YOK! Burada ben varım! Eternal Sister Sevelana! Ben burada Tanrıyım!"

Eternal Sister Sevelana gür ve itaatkar sesle ekledi:
-"Canınızı bana borçlusunuz! Borcunuzu ödeyeceksiniz! Sadakat İnsancıklar! Burada İmparator yok!"

Eternal Sister daha sonra onları inanılmaz bir hızla ileriye fırlattı. Yere düştüklerinde hala bağlıydılar ve enerji ipi daha da sıkılaşmıştı. Kasıkları kan içersinde kalmıştı ve penislerini hissedemiyorlardı.

Açıkçası akıllarına daha kötü bir işkence o an gelmiyordu. Belki de Necron'lar daha insaflı olabilirdi?
oyunsever94
Üye
-Ahhh teşekkür ederim Gabriel!Neden çeneni tutamassınki.Biraz KAFANI kullanmayı denemelisin.

Lorum hala acıyı hissetsede bu ezik duruma daha fazla katlanamazdı.Bir çıkış yolu lazımdı.Bu cadıların hepsinden bir şekilde kurtulmalıydı.Lanet olsun keşke biraz daha güçlü olabilseydi.Keşke imparatoruna layık olabilseydi.

-Cadı.Bizim imparatorumuzun burda olmadıgını söyledin.Peki ya ben sana zaten onun öyle orda burda olabilecek bir varlık olmadıgını söylersem.Ya ben sana onun insanlığı koruma idealini vücut bulmuş şekli olduğunu ve insanlığın her koruyucusun kalbinde bulundugunu söylersem.İnsanlığın var olduğu sürece onunda var olacağını.Boşver.Sadece biraz laflayasım geldi.Yanlız lafladığım kişiler biraz ilgi çekici.Bir dark eldar alaitioc farseerı ve sanırım evet.Sadist ordunun geri kalanı.Hmmm.Peki ne yapmamız lazım.Gidip kendimizi lavlara mı atalım.Aslında burdan kurtulmakla kıyaslanınca.
Gabriel Archangel
Üye
Gabriel acıyla kıvranıyordu ama acı içindeki deliliği iyice tetiklemişti; İleriye fırladıklarında korkunç bir kahkaha atmaya başladı... Sevelana ha? Alween'den daha hoş bir isim! dedi yeni bir kahkaha krizi başlamadan önce ve tekrar gülmeye başladı; Bir Tanrı üstelik! Ve bizden sadakat bekleyen bir Tanrı pardon Tanrıça! bir Tanrıçayla evlenmeyi düşünmüşüm, bu beni de bir tanrı yapar mı? bu defa sadece kıkırdıyordu; Sadakat isteğine karşılık hoş bir yöntem değil!diye devam ettive birden ses tonu normale döndü, acıyı boşvermişti o an...

Konuşmaktan daha iyi bir yol olduğunu düşünüyorsan eğer... sesi oldukça ciddiydi Ama merak ediyorum konuşmadan nasıl ifade edeceksin borcumuzu nasıl ödeyeceğimizi? oldukça ciddiydi son söylediklerinde...
oyunsever94
Üye
-Lanet olsun.Biliyormusun gabriel işkencini asıl büyük olanı senle sırt sırta bağlanmış olmak.Üstelik pantolonsuz.
Lord Inquisitor
Üye
---------------------DM---------------------

Kızıl Çöl.....
-------------------

Oldukça acınası halde olan Gabriel ile Lorum Eternal Sister Sevelana karşısında bir Space Marine'yi bırakalım, bir erkeğin düşebileceği en zavallı konuma düşmüşlerdi. Pantalonları kan içersinde kalmıştı ve hala penisleri acayip bir şekilde sızlıyordu.

Açıkçası hala erkek olduklarından bile emin olamıyorlardı.

Eternal Sister Sevelana kahkahalara boğulmuştu. Acayip bir şekilde gülmeye başladı. Güldü, güldü ve bir süre daha gülmeye devam etti.
Daha sonra ise kızıl gözlerini kısarak yerde yatan Gabriel ile Lorum'u süzdü....
-"İkiniz de çok...seksiniz....Bu, evet, bu işe yarayabilir...."

Arka tarafta o ana kadar sessiz duran Haunter'lardan biri aniden ileri fırladı. Rütbece diğerlerinden daha yukarıda bir Haunter olmalıydı bu. Sesinde adeta dehşet vardı:
-"Yüce rehberimiz! Chaos sizi de ele geçirdi yoksa? Aklınıza mukayet olun!"

Eternal Sister pek umursamıyordu konuşulanları, gözlerini Gabriel ve Lorum'dan ayırmıyordu. Sivri ve keskin parmaklarından kan damlıyordu. Tekrardan eldivenlerini giymeye başladı.
-"İnsancıklar, ben ve kardeşlerim Alaitoc denilen zavallı Eldar'lardan değiliz. Bizler XelTawii klanına ait Eldar'larız ve ben de klanımın yol göstericisiyim."

Eternal Sister daha sonra kadınsı bir kahkaha daha attı ve arkasını dönerek yerden asasını aldı.
-"Sizlerle çok eğleneceğiz insancıklar.... Klana dönüyoruz kapıyı açın!"

Dehşete düşmüş olan Haunter'lar bir süre öylece baktılar. Ancak emirler açıktı. Kısa sürede ritüellerini tamamlayıp Warp Kapısını açmışlardı. Eternal Sister vakit kaybetmeden kapıdan geçip gözden kayboldu.

Gabriel ile Lorum'u yerden kaldırıp kapıya götürecek olan Reaper'lar kısa sürede yanlarında bitmişti.Enerji ipinin birer ucundan tutarak adeta yerden çuval kaldırır gibi ikisini kaldırmışlardı.

Az önce konuşan Haunter yavaşça Gabriel ile Lorum'un yanına geldi. Tek bir laf etmeden O da ikisinin penisini elleyerek yokladı. Sonra da dudak bükerek konuştu:
-"Yazık size! Çok yazık.... Hala testisleriniz sağlam. Size acıyorum.... Götürün şunları ve her ne halta inanıyorsanız, işte o, yardımcınız olsun!"

Reaper'lar daha sonra onları alıp Warp kapısına götürdü. Giderken, tüm Haunter'lar adeta matem havasındaydı.

Gabriel ile Lorum kapıdan geçmek üzereyken o Haunter'ın sesi arkadan duyuldu
-"Umarım......Yüzyıllar süren savaş eğitiminiz size kadın kavramını unutturmamıştır. Uzun süre dayanabilirseniz....ki, sanmıyorum! Götürün şunları!"

Ve kapıya iyice yaklaşıyordunuz. Kapının ötesinde çok farklı bir yer vardı. Çok farklı....
oyunsever94
Üye
-Offf ya tam da bu gezegeni sevmeye başlamışken.Acaba beni geride bırakamazmısınız.Hem size ekstra yükde olmam.Hem zaten şu necron lorduyla görülecek bir hesabım var.Zaten sizdede pek faydam dokunmaz hem şöyle bir durumki bizle geçireceğiniz saatler yerine bizim şu necron lordu karşısında geçireceğimiz saatlerin size daha fazla yararı dokunur.Hem galiba borcumuzuda ödemiş oluruz.
Gabriel Archangel
Üye
Olanlar üstüne Gabriel'in ciddi tarafı yeniden kaybolmuş deliliği geri gelmişti; Bir yol gösterici? Hımm! Eğlenceli olacak evet! diye kıkırdıyordu, Sevelana'nın son sözleri üstüne; İnan bana çok eğleneceğiz, sevgili Yol gösterici! dedi ve açılan kapıyı inceledi; Eğlenceli olacak gibi! Ne dersin Lorum? diye kahkaha atarken kendisine dokunan Haunter'a hırladı... Heteroseksüel'im ben seni lanet herif! Git başkasıyla oyna! diye bağırırken tekrar kahkahalar atmaya başladı... Haunter'ın sözleri üstüne; Göreceğiz seni serseri! diye tekrar yüksek sesle kahkaha atmaya başladı... 
discussioncontroller