Dark Ages Vampire - İskandinavya Grubu
Laughing Madcap
Üye
Sırtına birinin dokunmasıyla irkilen Eric, bunun ventrue olduğunu farkedince rahatladı ve onu yere indirdi.

"Kafana darbe aldın ve bayıldın. Seni orda bırakmak pek de mantıklı gelmedi 'lider' . "

Sonra az önce ortadan kaybolan yola doğru baktı.

"Başka bir yerden mi çağırılıyormuş ne..Lanet olasıca sesler."
CoraxCorax
Üye
[tt]-Biz devam edelim, o vahşi için bişey yapamayız zaten. Ben önden gideyim, nede olsa burası "bizimkilerin" mekanı.[/tt]

Grubun önüne geçip yavaş adımlarla ilerlemeye başlar. Bir eli kılıcının kabzasındadır.
AdramelechAdramelech
Üye
Koridordan ilerledikçe baharat kokusuyla karışık Kan kokusu artıyor. Ancak bu kan taze. Sonunda Taş bir kapıya ulaşıyorsunuz. Bir yazı;

[center]"Uyanış Odası"[/center]
Oldboy
Üye
[red]- Hmm, sanırım gidebileceğimiz tek yer bu kapının açıldığı yer... Pek iç açıcı bir ismi olduğunu da düşünmüyorum. İçeriden gelen taze kan kokusu iştahımı açsa da bizi tam olarak neyin beklediğini bilmiyoruz. Tetikte olmakta yarar var.

Sağ elimi kılıcıma yakın tutup, sol elimle kapıyı ittirdim. Görebildiğim bir kulbu yoktu.[/red]
AdramelechAdramelech
Üye
Kapı yavaş yavaş kayarak açıldı. Az sayıda meşaleyle aydınlatılmış bir oda vardı önünüzde. Tavanda 4 köşede 4 farklı delik ve tam ortada bir delik bulunuyordu. Deliklerden kan akıyor, oyuklar sayesinde tam ortaya geliyordu.

Etrafta kavonozlar dolusu kan ve baharatlar vardı. Pek çoğu Doğudan getirilmiş özel baharatlardı.

Etrafta onlarca heykel vardı. Hepsi farklı...

Tam ortada ise bir taht. Oyuklarla gelen kan, yerden bu tahtın etrafını kaplıyordu. Taştan olan bu tahtın üzerinde ise göz kapakları açık olan, ancak sadece gözünün beyazı gözüken biri vardı... Malkav.
CoraxCorax
Üye
Odanın içine doğru 1-2 adım attıktan sonra durur. Tahta gözlerini dikip şunu der:

[tt]-Lol, wut?[/tt]
AdramelechAdramelech
Üye
Bu sırada sağınızdaki delikten iki kişi düşüyor. Bunlar tanımadığınız ağır yaralı bir kadın ve Michael..

Malkav'ın sayıkladığını duyuyorsunuz. Sanki uykusunda konuşuyor.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Malkav'ın sayıklamasına aldırmıyorum. Serbest bıraktığım bu yeni vampir'in acil kana ihtiyacı var...
-Susamışsın. Biraz kan içmen lazım.

Yeni vampirin kan içmesine yardım ediyorum.
AdramelechAdramelech
Üye
Lamiah yavaş yavaş kendine geliyor, bu sırada hepinizin zihninde te bir ses yankılanıyor.

"Uyandım." ve bütün sesler susuyor.
Roselyn
Üye
Yavaşça kan kokusuna doğru bu onu kurtaran vampirin yardımıyla ilerleyerek, susuzluğunu kesecek kadar kandan içer yavaşça Lamiah. Yüzünü buruşturur, çok kötü bir duruma düşmüştür. Ölümün eşiğinde olmayı bırakın, yerden kan içmekteydi. Gözlerini kapattı.

Malkav'ın sesinin zihninde yankılanması ile birlikte, yaşayıp yaşamayacağını merak etti.
discussioncontroller