Dark Ages Vampire - İskandinavya Grubu
Laughing Madcap
Üye
Meşalelerin sönmesiyle beraber Eric artık hiçbirşey göremez ve duyamaz olmuştu. Binlerce görüntü aynı anda gözlerinin önünden geçerken içinde binlerce ayrı his oluşmuştu. Acıyla haykırmak istiyordu ama ağzını açamıyordu. Kahkaha atmak istiyordu ama nedenini bilmiyordu. Kulağında yüce ses yankılanırken, sadece diz çökmekle yetindi. Kafasındaki o karmaşada aklına birşey gelmişti. Ağzını açamasa da elinden geldiğince tek bir şeye odaklandı, hafızası. Hafızasını geri kazanmak istiyordu, şu anda yegane dileği buydu.
Roselyn
Üye
Zorlukla ayakta duran lamiah gözlerini kapattı, daha sonra başını kaldırarak Malkav'a baktı.

"Yüce Malkav, ben doğum hakkımı istiyorum. Benden alınmış olan iç görü yetimi geri istiyorum. Geleceği, sizin gözlerinizden görmeyi diliyorum." dedi tüm cesaretini toparlayarak.
Oldboy
Üye
[red]- Hah! Sanırım mevcut bulunduğumuz durumun akıbetini merak eden tek kişi benim? Yüce Malkav, ben üstlendiğimiz görev hakkında bilgi istiyorum. Leydi Lucita bizi bilinmezliğe yolladı. Bilmediğimiz köyde bilmediğimiz bir kitabı aramak için yola çıktık. Lanetlenmiş varlıklar olarak, kötü talih peşimizi bırakmadı. Ama ben bunun değişmek üzere olduğunu hissediyorum...

Söyleyeceklerimi düşünmek için biraz duraklayarak devam ettim;

- Siz bizi bilgeliğinizle aydınlatırsanız talihimiz bie ölçüde düzelecektir. Buradan nasıl hedefimize ulaşabiliriz. Hedefimiz tam olarak nedir. Ben bunları bilmek istiyorum![/red]
CoraxCorax
Üye
[tt]-Hıh. Tipik Ventrue. Her zaman poposunu kurtarma peşinde.[/tt]
AdramelechAdramelech
Üye
"Önce sen, oğlum, isteğini gerçekleştirebilecek kadar güçlü değilim, şimdilik. Zaten bu benim tarafımdan yapılmayacak. Ancak Babamız Caine tekrar ortaya çıktığında, belki her şey düzene girer.. Belki. Seni kutsuyorum ve bil ki, aradığın kişiyi öyle yada bulacaksın."

"Sen, kuzenim Ennoia'nın oğlu, seni kutsuyorum. Uzun süre ölüm yok kaderinde, belkide hepinizin kaderinde. Ancak dikkatli ol, bu dünyada ölümden kötü şeylerde vardır."

"Sen, kuzenim Ilyes'in oğlu, zihinler bana bağlıdır. Eğer bir Malkav'ın anısında sen varsan, bileceksin. Senide kutsuyorum, kimse senin zihnine giremesin bir süre."

"Sen, kuzenim Lucian'nın kızı, sana kartlar vereceğim. Bunlar tarot kartladırlar. Benim tarafımdan kutsandılar. Onlarda gerçeği ara, ancak sen benim gözümle görmeyi seçtin, her gördüğünü düz düşünmemelisin."

"Son olarak sen Veddhartha'nın Soylu oğlu, sizin gönderildiğiniz yer, bir köy. Benim oğullarım ile dolu bir köy. Daha fazlasını söyleyemem."

"İsterseniz sizi oraya göndereceğim, ancak eğer istemezseniz burada kalırsınız, kararınızı verin. Ancak yinede Ventrue, senin kaderin burada diğerlerinden ayrılıyor, belkide bir gün tekrar karşılaşırsınız ancak, şimdilik senin bir amacın var."
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
-Bu arada malkav eğer sorun olmayacaksa şu yanımızdaki bayan için kıyafet isteyebilir miyim?
CoraxCorax
Üye
[tt]-Gerek yok büyükbaba, güzele bakmak sevaptır.[/tt]
AdramelechAdramelech
Üye
Elini kaldırıyor ve odadaki cesetlerden birini ayağa kaldırıyor. Ceset ilerliyor ve bir sandıktan uzun ama rahat, siyah bir giysi çıkarıyor. Giysinin üstünde bir Sadak ok ve yayda var.

"Bunlar, beni kanıyla uyandıran Lucian'ın kızına." diyor. "Şimdi, kararınızı söyleyin, gidiyor musunuz yoksa benimle mi kalıyorsunuz, lakin giderseniz ancak-" bir an duraksadı. "-uzun zaman sonra görüşeceğiz."
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Yanımdaki vampirin kulağına eğildim.

- Bunu senden istediğim için üzgünüm ancak tamamlamamız gereken bir görevimiz var ve yardıma ihtiyacımız olacak. Bu yolculuğumuzda bize eşlik etmenin bir mahsuru var mı?
CoraxCorax
Üye
O vampirin kulağına eğilir:

[tt]-Nereye gideceğin hiç umrumda değil, yolculuğunda sana eşlik edebilirmiyim, leydim?[/tt]
discussioncontroller