Dark Ages Vampire - İskandinavya Grubu
Roselyn
Üye
Lamiah elbiseyi, yay ve okları aldı. sadağı ve yayı sırtına geçirdi ancak elbiseyi elinde tutmaya devam etti. Tabii ki bunca erkek varlığın içinde sorunmaya niyetli değildi.

"Teşekkür ederim Yüce Malkav." dedi hafifçe başını eğerek. "ben kararımı vermeden önce kartlara danışmak istiyorum izninizle." dedi yavaşça kartlarına uzanarak.
AdramelechAdramelech
Üye
Açtığın üç kartın anlamları zihninde oluşuyor.

"Ölün", bir bitiş bir son, deliliğin zirvesi. "Yıkık Kupa", bir seçim, kuleden düşmek, üstüne çay döküleceğinin işareti. "Şeytan (Kırmızı Burunlu)", Büyük salgın, dehşet, büyük ihtimalle birisi uzun süre halsiz olacak.
Roselyn
Üye
"Üzerime çay dökmemeniz şartıyla sizinle geleceğim. Bir de en yakın yerde dinlenme molası istiyorum. Yorgunum, bitkinim, açım ve banyo yapmam gerek." dedi Lamiah kartlara bir kez daha şaşkınlıkla bakıp onları geri kaldırmadan önce.

"Sizinle gelmemek için bir nedenim yok." bir elini gangrel in koluna koydu. "Hem, eğlenceli yol arkadaşları olabilirsiniz." diğer elini de malkavian'ın. "Ama önce tanışma merasimi. Lamiah. Size yeter de artar bile."
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Hıh. Şımarık küçük bir kız... Bir soyludan kurtulduk ama bir başkasını bulduk demek...

-Ben Michael, bu yanımdaki deli de Christopher olur. Brujah'nın ismi ise Eric. şimdilik bu kadar yeter. Hadi sana bir banyo bulalım...

-Yüce Malkav, biz gitmeye hazırız
AdramelechAdramelech
Üye
"O halde gidiyorsunuz." diyor. O sırada tahtın arkasından bir gölge çıkıyor ve sözler mırıldanmaya başlıyor. Sonunda, Taht'ın sağında bir kapı açııyor, kapının ilerisinde merdivenler, yukarıya uzanıyor. "Bu yol sizin. Dikkatli olun." diyor sonra Ventrue'ya dönüyor. "Sen benimle kalıyorsun."
Laughing Madcap
Üye
"Herşey için teşekkürler.Öngördüğünüz gibi, bir daha görüşmek dileğiyle.."

Elbette bu söylediğine inanmıyordu ama ne de olsa karşısındaki Malkavdı. Ventrue'ye başıyla selam verdikten sonra merdivenlere doğru ilerledi.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
-Lamiah yorgun görünüyorsun. İstersen merdivenleri çıkmana yardım edeyim.
Roselyn
Üye
"Teşekkür ederim, çok naziksin." dedi Lamiah gülümseyerek ve hepsini uzun uzun süzdü. Garip bir gruptu.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Lamiah'ı kucağımda taşıyarak merdivenleri çıkmaya başladım
AdramelechAdramelech
Üye
Merdivenlerden çıktığınızda  deniz kokusunu duyuyorsunuz. Büyük bir odadasınız. Odanın bir tarafında duvvar yok onun yerine deniz uzanıyor. Odada 2 tane kano ve 4'er kürek var. Karşınızda kıyılar var. Kafanızdaki sesler susuyor yavaş yavaş.

Spoiler:
Delilik atışı yapılmayacak artık. Ancak önceki atışlardan etkiler bir süre daha devam edecek.
discussioncontroller